HABER

Kayıp eşi bulana 3 milyar lira ödül verecek

BURSA (İHA) - Bursa'da, yaklaşık 1 ay önce kaybolan Alzheimer hastası eşini hiçbir yerde bulamayan yaşlı adam, eşini bulana 3 milyar lira ödül vereceğini açıkladı.

Edinilen bilgiye göre, Ramazan Bayramı'ndan birkaç gün önce elektrik faturası ödemek için Şükraniye Mahallesi'ndeki evinden eşi ile birlikte çıkan Alzheimer hastası Fikriye Yıldırım (69), otomobilde eşini beklerken esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu.

Eşini aramadık yer bırakmayan 4 çocuk babası İbrahim Yıldırım (70), yolunu gözlediği eşini bulana 3 milyar lira ödül vereceğini açıkladı.

Eşinin rahatsızlığı bulunduğunu belirten İbrahim Yıldırım, "Emekli maaşını kısa bir süre önce çekmiştik. 300 YTL para, beşibirlik altın, 3-4 tane yüzük ve Allah yazılı künyesi vardı. Her gün 9 tane ilaç alıyordu. Bir ayı aşkın süredir ilaçlarını içemiyor. Başına bir olay gelmesinden korkuyorum. Kendisini bulana 3 milyar ödül vereceğim" dedi.

Fikriye Yıldırım'ın yerini bilenlerin 0-224-3638179 ve 0535-6863590 numaralı telefonlardan İbrahim Yıldırım'ı arayabilecekleri bildirildi.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler