HABER

Kayıp kızdan 'kurtarın beni' mesajı

Tavşancıl Marshall Çok Programlı Lisesi son sınıfta okuyan 18 yaşındaki Elif Kulaksız, 8 gün önce ortadan kayboldu.

Kayıp kızdan 'kurtarın beni' mesajı
Kızını bulmak için her yeri arayan baba Mustafa Kulaksız, cep telefonundan kendisine “Baba beni kurtar. Önümü kesip, bıçak çektiler. On kuruş etmez telefonumu elimden aldılar” mesajı geçen Elif'in hayatından endişe ettiği söyledi.
Gebze Hacıhalil Mahallesi Bağdat Caddesi’nde oturan Mustafa Kulaksız, Tavşancıl Marshall Çok Programlı Lisesi’nde okuyan kızı Elif Kulaksız’ın 8 gündür kayıp olduğunu, kendisinden haber alamadıklarını söyledi. Polise başvurmalarına rağmen bir sonuç alamadıklarını belirten Mustafa Kulaksız, kızında ortadan kaybolmadan 15 gün önce gergin gördüklerini, ancak kendilerine sorununu anlatmadığını belirtti. Baba Kulaksız, “Kızım 8 gün önce okula gittiktan sonra akşam eve dönmedi. Polise başvurumuzu yaptık. Ancak şu ana kadar bir sonuç alamadık. Son olarak kızımdan bir telefon mesajı aldık. ‘Baba beni kurtar. Önümü kesip bıçak çektiler. On kuruş etmez telefonumu elimden aldılar’ şeklindeki mesajdan önce de, kızım kız arkadaşlarından birine de mesaj atmış. Onlara da aynı şeyi yazmış. Ona attığı mesajda da servisten indiğinde önünü kestiklerini ve kaçamadığını söylemiş” diyerek hayatından endişe ettiğini anlattı.
Baba Mustafa Kulaksız, polisle birlikte Mobese kameralarını da incelediklerini, kızının okuldan çıkarken telefonla konuştuğunun görüldüğünü belirterek, “Kızım oldukça tedirgin görünüyordu. Bazı görgü tanığı öğrenciler ise okulun yakınında 06 plakalı beyaz renkli bir otomobilin durduğunu ve ondan şüphelendiklerini söylediler. Ancak Mobese kayıtlarında bu araç görünmüyor” diye konuştu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön