Kaymakam Karataş’ın köy ziyaretleri

Hisarcık Kaymakamı Tuncay Karataş, Kurtdere köyünü ziyaret ederek bazı vatandaşların ve Kıbrıs gazisinin evini ziyaret etti.Kaymakam Karataş, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Özgül, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut, Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nurcan Türkdoğan ve Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan ile birlikte Kurtdere Köyünü ziyaret etti.Kahvehane önünde vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Karataş, daha sonra köy halkından 3 vatandaş ile Kıbrıs Gazisi Abdurrahman Şen’in evini ziyaret ederek bir süre sohbet edip istek ve beklentilerini dinledi.

Hisarcık Kaymakamı Tuncay Karataş, Kurtdere köyünü ziyaret ederek bazı vatandaşların ve Kıbrıs gazisinin evini ziyaret etti.
Kaymakam Karataş, İlçe Jandarma Komutanı Hakan Özgül, İlçe Emniyet Amiri Mehmet Akbulut, Özel İdare Müdürü Mevlüt Erkul, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Nurcan Türkdoğan ve Ziraat Odası Başkanı Yusuf Çalışkan ile birlikte Kurtdere Köyünü ziyaret etti.
Kahvehane önünde vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Karataş, daha sonra köy halkından 3 vatandaş ile Kıbrıs Gazisi Abdurrahman Şen’in evini ziyaret ederek bir süre sohbet edip istek ve beklentilerini dinledi. Ayrıca ailelerin çocuklarına çikolata dağıttı.(MA-EFE)

Kaymakam Karataş’ın köy ziyaretleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler