Kaymakam Şahin: Köylerimizdeki eksiklikleri yerinde inceliyoruz

Kütahya’nın Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, "Köylerimizi sürekli ziyaret edip vatandaşın sorunlarını yerinde inceliyoruz" dedi.Karadiğin ve Pazarcık köylerini ziyaret eden Kaymakam Şahin ve kurum amirleri, köylülerin sorun ve taleplerini dinlediler.Kaymakam Yunus Emre Şahin, köy ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, ’’Karadiğin köyümüze yaptığımız ziyarette köy mezarlığının duvar yapımı ve çok amaçlı köy binamızın fayans ve zemin çalışmaları taleplerini aldık.

Kaymakam Şahin: Köylerimizdeki eksiklikleri yerinde inceliyoruz

Kütahya’nın Aslanapa Kaymakamı Yunus Emre Şahin, "Köylerimizi sürekli ziyaret edip vatandaşın sorunlarını yerinde inceliyoruz" dedi.
Karadiğin ve Pazarcık köylerini ziyaret eden Kaymakam Şahin ve kurum amirleri, köylülerin sorun ve taleplerini dinlediler.
Kaymakam Yunus Emre Şahin, köy ziyaretlerinde yaptığı açıklamada, ’’Karadiğin köyümüze yaptığımız ziyarette köy mezarlığının duvar yapımı ve çok amaçlı köy binamızın fayans ve zemin çalışmaları taleplerini aldık. Gerekli çalışmaları hemen başlatmak için talimatı verdik. Pazarcık köyümüzde vatandaşlarımızla yaptığımız toplantıda köy konağının tadilatı bizden istendi. Bu konuda gerekli çalışmaları yapıp kısa sürede köy konağını vatandaşımızın hizmetine sunacağız. Köylerimizdeki sorun ve talepleri yaptığımız bu ziyaretlerle hem muhtarlarımızdan hemde vatandaşlarımızdan dinleyip yerinde inceliyoruz’’ diye konuştu.(YD-EFE)

Kaymakam Şahin: Köylerimizdeki eksiklikleri yerinde inceliyoruz

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Diğer Haberler