Kayseri 322 gün sonra...

Kayserispor'un, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a yenilerek, kendi sahasındaki yenilmezlik unvanını kaybetmesinin üzüntüyle karşılandığı bildirildi.
Kayserispor Basın Sözcüsü Yücel Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a bazı futbolcuların kişisel hataları nedeniyle yenildiklerini belirterek, şunları söyledi:
"Bu sezon kendi sahamızdaki yenilmezlik unvanımızı İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Maçta üstün ve atak oynayan taraf biz olduk, ama iki bireysel hata sonucu kalemizde 2 gol gördük. Futbolda her şey oluyor. Ligde kalan 6 maçımızı da kazanmak istiyoruz. Asıl hedefimiz Fortis Türkiye Kupası'nı Kayseri'ye getirmek."
Öte yandan, dün kendi sahasında İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 2-1 yenilen Kayserispor kendi sahasındaki yenilmezlik unvanını da 322 gün sonra kaybetmiş oldu.
Kayserispor, geçen yıl 13 Mayıs tarihinde Gaziantepspor'a kendi sahasında 2-1 yenilmişti. Geçen süre içerisinde Kayserispor kendi sahasında hiçbir takıma düne kadar yenilmemişti.