HABER

Kayseri'nin Develi ilçesinde 6 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismar iddiası

Kayseri'nin Develi ilçesinde 6 yaşındaki erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu ileri sürülen bir kişi gözaltına alınırken, olayı duyan vatandaşlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Adliye önünde toplandı.

İddiaya göre 44 yaşındaki H.D.'nin, İlçe Devlet Hastanesi arkasında 6 yaşındaki bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunduğunu gören vatandaşlar polise haber verdi.

VATANDAŞLAR ADLİYE BİNASI ÖNÜNDE TOPLANDI

Yapılan ihbar sonrasında zanlı H.D. polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayı duyan vatandaşlar tepki göstermek için ilk olarak İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde toplandı. Tepkili vatandaşlar daha sonra ilçe Adliye Binası önünde toplandı.

Zanlı H.D. hakkında başlatılan soruşturma sürerken, güvenlik güçleri de ilçe adliyesi önünde bir olumsuzluk yaşanmaması için güvenlik önlemi aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
%95 i müslüman olan ülkede 4 aylık çocuktecavüze uğruyor, daha doğrusu 17 yaşına kadar olan kaç kişinin tecavüz haberine rastladım, o kadar çok ki sayısı belli değil. yurtlarda onlarca çocuğa tecavüz edildi, kaç çocuk kaçırılıp tecavüz edildi öldürüldü, genç kızlarımız dolmuşlarda tecavüze uğradı, yollarda bile taciz tecavüz saldırıları arttı. bu nasıl müslümanlık. bu nasıl bir ülke , nasıl bir insanlık.
@ahmondamour ÖNCELİKLE BUNU SÖYLEYEN BİR MÜSLÜMANMI ACABA...MÜSLÜMANI ELEŞTİRİRKEN 10 NUMARASIN AMA İSVİÇRE KANUNLARINI HAYATINDA HİÇ ELEŞTİRDİNMİ SORGULADIN MI ACABA?
@ahmondamour Bence normal.! Bir ülkeden Dini kaldırırsanız Dindarlığı kötüler Seniz İmam hatiplere öcü derseniz Okullarda Ataist,Dinsiz, Terörist Hocalara ders verdirirseniz Televizyon lar her gün çok eşli Zina dolu dizileri güzel gösterirseniz Vitrinde sunucular artistler hep Toplardan Fahişelerden seçilmeye başlarsa Evliliğe hayır ,Sanane yürüyüşü yapılırsa Sonuç normal bence..
Önce elektriğe vereceksin bu tür şerefsizleri sonra yarasını açıp güzelce yarasına tuz basıp işgence en sonda idam edeceksin.Yazıklar olsun senin gibi şerefsiz namusuzlara Allah'dan Korkmaz utanmaz
OHAL halindeki ülkeye bak...
Geri Dön