Kazakistan’da tren, yolcu otobüsüne çarptı: 3 ölü, 3 yaralı

Kazakistan’da hemzemin geçitte bekleyen yolcu otobüsüne tren çarptı.

Kazakistan’da tren, yolcu otobüsüne çarptı: 3 ölü, 3 yaralı

Kazakistan, (DHA)- Kazakistan’da hemzemin geçitte bekleyen yolcu otobüsüne tren çarptı. Kaza anı saniye saniye kameralarca kaydedilirken, 3 kişinin hayatını kaybettiği, 3 kişinin ise yaralandığı açıklandı.

Kazakistan’ın Almati şehrindeki hemzemin geçitte bekleyen yolcu otobüsüne bir tren çarptı. Kazada, otobüs sürücüsü dahil 3 kişi hayatını kaybederken; biri kadın, 2’si çocuk olmak üzere 3 kişi de yaralandı.

Amatör kameralarca görüntülenen kazada, trenin hemzemin geçide yaklaştığı sırada defalarca korna çaldığı ve çarptığı yolcu otobüsünü hemzemin geçitte sürükleyerek rayların kenarına fırlattığı görüldü.

Kazakistan medyası, otobüs sürücüsünün kapıları kaza öncesinde açtığını ve yolcuların inmesi için çabaladığını; tüm uyarılara rağmen, sürücünün önce yolcuları tahliyeye çalıştığını, kendisini ise en sona bıraktığını ancak kurtarılamadığını yazdı.

Kazakistan’da tren, yolcu otobüsüne çarptı: 3 ölü, 3 yaralıKazakistan’da tren, yolcu otobüsüne çarptı: 3 ölü, 3 yaralıKazakistan’da tren, yolcu otobüsüne çarptı: 3 ölü, 3 yaralı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler