Kazakistan’dan İhlas Vakfı’na ziyaret

İhlâs Pazarlama Kazakistan Distribütörü Osman Yerebakan, İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Tuncer Akalın’a teşekkür ziyaretinde bulundu.İhlâs Pazarlama Kazakistan Distribütörü Osman Yerebakan, yurt içi ve yurt dışında 43 yıldır birçok hizmete imza atan İhlâs Vakfı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kazakistan’dan İhlas Vakfı’na ziyaret

İhlâs Pazarlama Kazakistan Distribütörü Osman Yerebakan, İhlas Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Tuncer Akalın’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

İhlâs Pazarlama Kazakistan Distribütörü Osman Yerebakan, yurt içi ve yurt dışında 43 yıldır birçok hizmete imza atan İhlâs Vakfı’na teşekkür ziyaretinde bulundu. Kazakistan’a yaptığı yardımlardan dolayı teşekkürlerini ifade eden Yerebakan, ‘’Müşterek çalışarak bu topraklardaki Müslüman kardeşlerimize el birliği ile daha çok yardım yapacağız’’ dedi.

İhlâs Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Ahmet Tuncer Akalın da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, güçlerinin yettiği kadar hayırseverlerin yardımlarını Kazakistan’a ulaştırdıklarını ve bundan sonra da artırarak ulaştırmaya devam edeceklerini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler