MAGAZİN

Kenan Doğulu: Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir

Kenan Doğulu ile aranjör Ozan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu. Şarkıcı, kardeşi ve ailesinin fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak mutluluğunu ifade etti.

Kenan Doğulu: Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir

Şarkıcı Kenan Doğulu ile aranjör Ozan Doğulu'nun kardeşi Canan Doğulu, 2014 yılında iş insanı Emre Özdemir ile nikah masasına oturdu.

2825777_de08ab8f0e2ae2dea38fd9ac0f08960d_640x640
Haziran ayında seyahat yasaklarının kalkmasıyla birlikte ailesi ile birlikte doğum için New York'a giden Canan Doğulu, geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne oldu.

2825777_4fcf38226b0cd524b61e891c0a0243fe_640x640

46 yaşındaki Kenan Doğulu, mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

"BİR ÇOCUK GELİR VE DÜNYAYI DEĞİŞTİRİR"

Kardeşi ve ailesinin fotoğrafını yayınlayan Doğulu, gönderisine şu notu düştü:

Aren gelmiş, hoş gelmiş... Bir çocuk gelir ve dünyayı değiştirir! Can’a can katar ve çığ gibi büyür enerji... Mutluluktan ağlamayı hatırlatır. Umutlandırınca istemsiz, ışık olur ferahlatır.

Daha hiçbir şey yapmadan tarifsiz sevdirir kendini. Sonra ağzından bir laf çıkar 'Baba, anne, dede, büyükanne, teyze, hala, abla, ağabey...’ hayatı durdurur... Bilirsin ki bir yaren gelmiştir gönlüne.

Sonsuz bir ilişki başlar ve artık ‘O’ iyi ki vardır. Bilesin ki ‘Aren’ gelmiştir dünyama. Müjdem olsun gönülden bağlı dostuma. Canım Canan’ım ve aslan kardeşim Emre'ciğime teşekkürler ve tebrikler.

Bütün ailemiz, seven ve sahip çıkan bütün dostlarımızın gözü aydın olsun. Aren bebek sağlıklı, mutlu, iyi ve duyarlı bir insan olsun.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler