HABER

Kendi filmini satın aldı

"Ay Lav Yu" filminin yapımcısı el değiştirdi. Sinan Çetin'in yapımcılığında çekilmeye başlanan filmi, senarist, yönetmen ve başrol oyuncusu Sermiyan Midyat satın aldı.

Kendi filmini satın aldı

"Ay Lav Yu" adlı politik komedinin çekimleri, Mardin'in Midyat ilçesinde yapıldı. "Aşk her yerde yazıldığı gibi okunur" sloganından yola çıkan Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği ve başrolünde oynadığı filmin yapımcılığını, Sinan Çetin'in sahibi olduğu Plato Film üstlendi. Filmin vizyon tarihi ise 22 Ocak olarak açıklandı.

Değişikliğin nedeni açıklanmıyor

Ancak "Ay Lav Yu"nun gösterime girmesine kısa bir süre kala, yapımcı el değiştirdi. Sinan Çetin ile yola çıkan filmin tüm haklarını, Sermiyan Midyat'ın sahibi olduğu Oyunbozan Productions satın aldı. Filmin basına gönderilen bültenlerinde, künyedeki yapımcı Ebru Yalçın ve Sermiyan Midyat olarak değiştirildi. Midyat'ın parasal konularda Sinan Çetin'le uzlaşamadığı için bu yolu seçtiği iddia edildi.

Plato afişten çıkarıldı

"Ay Lav Yu"nun yalnızca yapımcısı değil, gösterim tarihi de değişti. Yeni tarih 12 Mart olarak belirlenirken, hazırlanan tüm afişlerden de "Plato Film" ibaresi çıkarıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön