Kendi ölümünü canlı yayınladı! Korkunç olay

Takipçilerine trafikte nasıl makas atıldığını göstermek isteyen 35 yaşındaki galerici canlı yayında, seyir halindeki taksiye arkadan çarparak hayatını kaybetti.

Avcılar'dan Beylikdüzü'ne giden 35 yaşındaki galerici Sabri Tabaş, sosyal medyada canlı yayın açarak arabaları makas atarak geçmeye çalışırken hayatını kaybetti. Galerici Sabri Tabaş, Avcılar'dan Beylikdüzü'ne giderken sosyal medya hesabından canlı yayın açtı.

KENDİ ÖLÜMÜNÜ ÇEKTİ

Takipçilerine nasıl makas atıldığını göstermek isteyen 35 yaşındaki galerici, o anlarda bir araca çarptı. Kaza anında yaralanan Tabaş, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
aferin müstehakını bulmuşsun.üzüldük mü hayır.sen şimdiye kadar kim bilir kaç kişinin hayatını bu şekilde tehlikeye attın bu hareketlerle insanların panik yapmasına veya kaza yapmasına sebep oldun.ya da bundan sonda aynı şeyleri yaparak terör estirecek belki başka canları yakacaktın ama kendi başını yemişsin.seni tebrik ediyor hayırlı makaslar diliyorum
nokta.
azrail makası yememiş
Yalnız, gider ayak da, adamın arabasına zarar vermiş ve hatta belki de yaralanmasına sebep olmuşsun. Su testisi, su yolunda kırılmış.
Ne diyim Allah rahmet eylesinde demiyorum böyle sehir magandalarına Bu çanından oldu ya diyerleri masum insanların çanından malından ediyor Simdi o çarptıgı Taksicini günahı ne? Biri kefsin eylencenin densizligin Zevkinde diyeri işe akasam evine ekmek götürecegi çorunun çocugunun derdinde
@asikann01 ah bir de yazmayı bilsen çok şey diyecen de çan-eylence-diyer. çorunun-kefsin.
Böylece bi psikopattan daha kurtulmuş olduk.
eden bulur
Dün saat 23.00 saatlarınde bır arac cumhurıyet mevkıınde makas atarak çok hızlı seyır halındeydi,makas sırasında sag camurluga vurarak benıde kazaya surukleyecekdı ufak hasarla atlattık neyseki arkasından 155 i arayarak durumu ızah ettım sonrasında gözden kayboldu ...Kim ne yapıyorsa kendine yapsın baskasının canını yakmasın ve de kendi aılesının .Yakınlarının başı sağolsun
DİKKAT EDERSENİZ KİMSE ÜZÜLMEMİŞ..ÇÜNKÜ İNSANLAR ARTIK BU TİPLERDEN BIKTI ..
OOHHHHH çok sevindim. polis bu makascılara ceza kesmiyor yüce ALLAH kesmiş cezasını. umarım taksici emekçi abimize birşey olmamıştır geçmiş olsun.
Taksiciye yazık olmuş
mal ya peki sucsuz birinin ölümüne neden olsaydı böylelerine müstahak
Başkalarının hayatlarını tehlikeye atan böyle pislik insanlar var olduğu sürece bu kazaları daha çok izleriz ya kendileri geberir ya da başkalarına sebep olurlar
üzülmedim. bir trafik magandası eksilmiş oldu
Adalet trafikte magandalığın sonu budur. Kendisi gitmiş iyi birde başka günahsızlara çarpıp canlarına mal olsaydı. Ulan adamlığın nasıl olacağını anlatacağına gitmiş bokluğa netice ortada. Yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum etme bulma da olsa oda can.
Bir pislik eksilmiş. Ülkede huzur bırakmıyorsunuz Allah cehennemden çıkarmasın sizi.
Umarım diğer makas atan bilinçsiz ve şuursuz sürücülere ders olur. Burdan makas atan şoförlere sesleniyorum. Makas atmaniz sizin iyi sürücü olduğunu zu ispat etmez. Sadece saygısız, serseri ve terbiyesiz olduğunuzu ispat eder. Yaptığının sonucunu ergenlik dönemindeki çocuklar düşünmez. Sizler ergenlik dönemine takılmış pisliksiniz
makas atana azrail el atar
Eskiden böyle yenilen haltlarda Mahalle içinde prim yapar, mahallede adı duyulduğunda yere göğe sığmayan beyin yoksunu takım vardı. Şimdi o mahalle nam davası, teknoloji sayesinde artık dünyaya yelken açtı. Takipçi bulmak için her naneyi her rezilliği yapan insan müsvetteleriyle dolu şu sosyal medya. Bu videodakide gidip ekmeğinin derdine düşmüş insanın teknesine vurmuş. Şimdi iyi izlenir videosu. Gözü aydın.
LANET OLASI MANYAKLAR O TAKSİCİNİN NE SUÇU VAR .CEHENNEMDE GÖREECEKSİN CEZASINI .
şimdi bu haberi böyle değilde sürat yapıp makas atan bir şehir eşkiyası anne ile çocuğuna, yada karşıdan karşıya geçen masum bir vatandaşa çarpıp ölümüne sebep oldu şeklinde okuyor olabilirdik,bu şekilde okumayı yada hiç okumamayı tercih ederim ,yinede Allah rahmet eylesin..
demek ki neymiş böyle hareketler yapmamak gerekiyormuş öbür tarafda da makası kime atacaksın bakalım
Yazık günah ya.uzüldum valla,yok yere başına neler geldi,adamın çoluğu çocuğu var. Gariban adam. Şans işte.inşallah arabası biran evvel yapılır da ekmek mücadelesine geri döner.
Gece 23.00 saatlerine Marmarapark ı geçtıkten sonra bana da vurarak makas atıp hızla seyır halinde ilerliyordu Allah dan aracımı kontrollu bır sekılde durdurarak 155 i aradık.Kim ne yaparsa kendıne yapsın ne başkasının canını yaksın nede kendi yakınlarının .Ailesinin başı sağolsun.Umarım herkese ders olur
SU TESTİSİ SU YOLUNDA KIRILIR.MAKAS ATMAYI SÜRAT YAPMAYI SEVENLERE DERS OLSUN.
Ülkeden bir trafik teröristi daha cehennemi boylamış çok güzel olmuş darısı diğer trafik teröristlerinin başına.
Sana uzulmem gebermis gitmissin de masum taksiciye zarar vererek gitti o taksici kardesime yazik.
arkadaşımızı kutluyoruz güzel gösteri
gebersin ..darısı diğer sorumsuz makascıların başına ...
kendi başını yemiş.
odunun bol olsun
bu olay bi ay önce oldu iyide ne alaka
cehennemde azraile de makas atarsın artık.. milletin çoluğu çocuğuyla bindiyi arabalara makas atanın sonu umarım bu şekilde biter.
Çok ama çok iyi olmuş.Allahtan masum birinin canı yanmamış'ta kendisi ölmüş.
GAME OVER Taksiye niye zarar verdin bariyerlerden kaldırıma sertçe girseydin takla atıp ölseydin bari. Taksicinin suçu ne adamın arabasına vuruyorsun
Mekanı cennet olsun koca yürekli adam
etme bulma dünyası. başkasının canını yakacağına kendi başını yemiş bir pislik temizlenmiş
Ohhh hadi Allah yolunu açık etsin. Başkasının başını yakacağına kendi başını yak.
taksiciye birşey olmamış olsa bari :(
kendi başını yemiş
Ne arıza insanlar var ülkemde
o bas diyeni de tespit etsinler, içeri alsınlar!!! şuna bak ya, maymunlar cehennemine cevirdiler memleketi,. kanunsuzlara kanun uydurun sayın yetkililer, bu tür küstahlıklara ağır cezalar getirilmeli, yıllardır söylüyoruz bunu uygulayan otorite yok.
yakışıklı gitmiş bari????
Diğer Haberler