Kendilerini polis olarak tanıtıp tecavüz ettiler!

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde kendilerini polis olarak tanıtarak, kaçırdıkları 2 kadını önce gasp, sonra tecavüz eden 4 şahıs tutuklandı.

Kendilerini polis olarak tanıtıp tecavüz ettiler!

Olay, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre kendilerini polis olarak tanıtan 4 şahıs, Gebze’de yaşayan Azerbaycan uyruklu R.İ. ve Kırgızistan uyruklu N.M. isimli kadını araçlarına bindirerek kaçırdılar. Kadınları boş bir fabrikaya götüren şahıslar, silahla öldürmekle tehdit ettiler. İddialara göre kadınlara tecavüz eden şahıslar, daha sonra kadınların cep telefonlarını ve paralarını gasp ederek serbest bıraktılar.

Gebze Emniyet Müdürlüğüne giden kadınlar şahıslar hakkında suç duyurusunda bulundular. Olayla ilgili inceleme başlatan Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından kimlikleri tespit edilen C.G., İ.K., S.A., ve S.T. yapılan operasyonlarla gözaltına alındı. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen şahıslar, emniyetteki işlemlerinin ardından Gebze Adliyesi’ne sevk edildi.

2

Gebze Adliyesi’nde savcılıktaki ifadelerinin ardından C.G., İ.K., S.A., ve S.T. isimli şahıslar, tutuklama talebiyle hakim karşısına çıkarıldı. Mahkeme sorgularının ardından şahısların birden fazla kişiyle yağma, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma ve cinsel saldırı suçlarından tutuklanmasına karar verildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
BU KADAR TACİZ VE TECAVÜZ VAKASININ ARKASINDA GİZLİ BİR PLAN VAR ŞERİATI KURGU YAPMA İÇİN HAZIRLANAN TEZGAHTIR ! AMAÇ KADINI KÖLELEŞTİRİP EVE KAPATMADIR, KADININ ÖZGÜRLÜĞÜNÜ ELİNDEN ALMAKTIR ! BUNUN İÇİN SÜREKLİ BU TÜR SUÇLAR YARATILARAK ( DÜZEN VE SİSTEM MİLİTANLARI TARAFINDAN ) TOPLUMDA TECAVÜZ VE CİNSEL İSTİSMARINI ÖN PLANDA TUTMAYA ÇALIŞMAK VE OLGU YARATMAK !! BU TACİZCİ VE TECAVÜZCÜLERİN SİYASİ SEMPATİZANLIK'LARI AÇIKLANSIN
Yine 2 ayaklı hayvanların vahşet haberini okuduk !
ya arkadaş bıktık bu SAPIK haberlerinden..adam gibi bi ceza veren “adam gibi adam” yokmu!
MİLLETİN ÇİVİSİ ÇIKMIŞ...
bunlara da tecavüz edilip hapse öyle atılsınlar o utançla yaşayamazlar.böyle insanlara böyle yakışır tut görevli erkek bunlara tecavüz etsin işleri o olsun.
sakarya kocaeli masallah adana ve samsunu gececek bu gidisle
cinsel açlığın afrikası TÜRKİYE
içerde daha iyileri var buyurun
Diğer Haberler