Kendini böyle savundu: Bana 'Sultan Maduro' diyorlar

Nusr-et'te yemek yiyen ve ülkesi ekonomik krizle boğuşan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, kendini savundu. İstanbul'da lakabının “Sultan Maduro” olduğunu söyleyen lider, çok yakında ünlü restorana yine gideceğini söyledi.

Kendini böyle savundu: Bana 'Sultan Maduro' diyorlar

Türkiye'de ünlü bir lokantada görüntülenen Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, kendini savundu. İstanbul'da lakabının “Sultan Maduro” olduğunu söyleyen lider, çok yakında ünlü restoranta yine gideceğini söyledi.

Euronews’ten Erkan Avcı’nın haberine göre; Maduro, başkent Karakas’da salı günü düzenlediği basın toplantısında ülkesinde tepki çeken görüntülerle ilgili açıklamada bulundu. İstanbul’a kısa süreli bir ziyaret için gittiğini ve öğle yemeği yediğini belirten Maduro, “Bakın, yeni bir teknik öğrendim” diyerek Nusret Gökçe’nin tuz dökme hareketini yaptı.

“SULTAN TAHTINA OTURDUM ONLAR BANA ‘SULTAN MADURO’ DİYOR”

Gökçe’nin kendileriyle yakından ilgilendiğini ifade eden Maduro, şunları söyledi:

“Venezuela’nın dünya genelinde ünlü olan birçok dostu var. Ben Nusret’i bilmiyordum, orada tanıştım kendisiyle. Birbirimizle 100 kere kucaklaştık. Ben oturuyordum, o bana sarıldı, sonra ben de kalktım ve ona sarıldım. Sonra bana Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma 700 yıllık eserlerin bulunduğu bir müzeyi gezerken eşlik etti. Ayrıca orada bir Sultan tahtına oturdum, şimdi onlar bana Sultan Maduro diyor.”

“Arkadaşım” dediği Nusret Gökçe’ye selam yollayan Maduro, “Nusret, dostum! İstanbul’a tekrar geleceğim ve yine görüşeceğiz. Çok, çok, çok yakında İstanbul’a döneceğim” ifadesini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
ÜLKESİ EKONOMİK KRİZDEYKEN KENDİSİ İSTANBULDA NUSRETTE KEYIF ÇATIYOR REİSLERİ VE UTANMADAN SIKILMADAN AMERİKAYA BOYUN EĞMEYECEKLERİNİ ANLATIYOR. BU NASIL BİR LİDERLİK KENDİLERİ SARAYLARDA EN GÜZEL LOKANTALARDA UÇAKLARDA KEYİF ÇATARKEN GURUR MAĞDURLUĞU YAPIP MİLLETİN VERDİĞİ VERGİLERLE KEYIF ÇATIYOLAR YAZIK BE YAZIK
küçücük beyniyle göndermelerde yaparmışşş...
BUNUN GİBİ BOŞ BİR ADAM GÖRMEDİM NASIL DEVLET BAŞKANI OLMUŞ Kİ BU? KİM YAPTI ACABA?
@serdar_akdeniz_1983 Recep Tayyip Erdoğan?
Tayyip i başkan yapanlar gibiler yapmıştır kim yapacak
normal.aç insanların kralı sultanı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler