HABER

Kenya'da çocukları öldürüp kanlarını emen 'kana susamış vampir' öldürüldü

Kenya'da 12 çocuğu öldüren ve en az birinin kanını içen 'vampir' Masten Milimo Wanjala, hapishaneden firar etmiş her yerde aranıyordu. Yapılan operasyon sonrası ailesinin evinde bulunan seri katilin bir grup tarafından linç edilerek öldürüldüğü bilgisine ulaşıldı.

Kenya'da çocukları öldürüp kanlarını emen 'kana susamış vampir' öldürüldü

Kenya'nın başkenti Nairobi'de 12 çocuğu öldürdüğünü itiraf ettikten ve en az birinin kanını emdikten sonra vampir olarak adlandırılan 20 yaşındaki Masten Milimo Wanjala cezaevinden kaçmış her yerde arandığı duyurulmuştu.

Kenya polisi yaptığı açıklamada, başkent Nairobi'de tutulduğu karakoldan kaçan Wanjala Milimu'nun Bungoma'da sığındığı ailesinin evinde çıkarılarak lince uğradığını ifade etti.

Katilin karakoldan firar etmesine yardım ettiği şüphesiyle dün 3 polis gözaltına alınmıştı.

Screenshot_6

''KANA SUSAMIŞ BİR VAMPİR''

Yetkililer, 12-13 yaş arasındaki çocukları hedef alan caninin "kana susamış bir vampir" olduğunu söylemiş, polis, katilin cinayet çılgınlığına beş yıl önce 12 yaşındaki bir kızla başladığını raporlarda sunmuştu. Yerel basına göre,cesetlerin bir kısmı çalılar arasında bulunurken, bazılarının açık kanalizasyon borularında olduğu görülmüştü.

''BÜYÜK ZEVK ALIYORUM'' DEMİŞTİ

Kenya Suç Araştırmaları Müdürlüğü, Temmuz ayında caninin çocukları soğukkanlılıkla öldüğünü Twitter'dan da bildirmiş yapılan açıklamada "Tek kelimeyle sinirleri sarsan bir olay. Katil, masum çocukları nasıl öldürdüğünü tek tek anlattı. Wanjala, kurbanlarını tek başına en duygusuz şekilde katletti, bazılarını infaz etmeden önce damarlarından kan emdiğini itiraf etti. Bu, oldukça yürek burkucu'' denilmişti. Yaptıkları için özür dilemeyen, pişman bile olmayan katil, dedektiflere kurbanlarını öldürmekten büyük zevk aldığını söylemişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler