HABER

Kevin Costner, Türkiye'ye geliyor

ANKARA (ANKA) - Oscar ödülü sahibi Hollywood yıldızı Kevin Costner, Türk Hava Yolları'nın reklam filminde oynamak için 11 Ocak 2009 Pazar günü Türkiye'ye gelecek.

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamaya göre, Oscar ödüllü ünlü yıldızın rol alacağı THY'nın yeni reklam filmi, Türkiye ile birlikte 70 ülkede yayınlanacak. Türk Hava Yolları'nın reklam filmi, ünlü aktörün kariyerinde de önemli bir adım oluşturacak ve birden çok ülkede aynı anda gösterime giren ilk global reklam filmi olacak.
Türk insanına ve Türkiye'ye yakınlığını her fırsatta ifade eden ünlü aktör, Türk Hava Yolları'nı tanıtacak reklam filminin çekimleri için üç gün İstanbul'da kalacak.
THY, yaptığı açıklamada, Costner'ın İstanbul Atatürk Havalimanı'na inişinin ardından aynı gün saat 13.00'te Airpor Otel'de bir basın toplantısı düzenleyeceğini bildirirken, dünya starının yoğun iş temposu nedeniyle sadece basın toplantısı esnasında gelecek soruları yanıtlayacağı, reklam filmi için İstanbul'da bulunacağı üç gün boyunca hiçbir röportaj veremeyeceği bildirildi. (ANKA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler