HABER

Kezman: "20 dakikalık oyuncu değilim"

Fenerbahçeli futbolcu Mateja Kezman, 20 dakikalık oyuncu olmadığını bildiğini kaydederek, "Çünkü ben daha önce oynadığım takımlarda her zaman ilk 11 oynamıştım" diye konuştu.

Sırp futbolcu, Samandıra Tesisleri'ndeki antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sakatlandıktan sonra iyileşmesine rağmen Brezilyalı çalıştırıcının ilk 11'de şans vermediği Kezman, kendisini yüzde 100 hazır hissettiğini, ancak bunu Zico'ya da gösterebilmesi gerektiğini ifade ederek, yedek kalmasıyla ilgili ince bir sitemde bulundu. Kezman, şunları söyledi:

"Sakatlandıktan sonra iyileşip çok fazla çalıştım. Kendimi iyi duruma getirdim.Fakat tabii ki benim yüzde 100 olarak hazır olduğumu teknik direktöre, Zico'ya da göstermem gerekiyor. Kendimin 20 dakikalık bir oyuncu olmadığımı da biliyorum. Çünkü ben daha önce oynadığım takımlarda da her zaman ilk 11 oynamıştım. İnanıyorum ki, hocamıza yüzde yüz hazır olduğumu gösterdiğim takdirde şanslar bulmaya başlayacağım."

Son günlerde kendisiyle ilgili medyada yer alan haberler konusunda da açıklama yapan Kezman, şunları söyledi:

"Bunların hiçbiri gerçek değil. Ben her şeyden önce takım arkadaşlarıma, kulübüme ve teknik direktörüme saygı gösteriyorum. Ben yedek kulübesinde olduğum zaman, problem yapacak bir oyuncu değilim. Brezilyalı takım arkadaşlarımla problemim olduğu söyleniyor. Hiçbir şekilde böyle bir problem yok. Ben hepsini ayrı ayrı çok seviyorum. Bu tip sorunları yapacak bir futbolcu değilim."

Kezman, önlerindeki 2-3 haftalık sürecin, lig ve Avrupa kupasındaki durumları açısından çok önemli olduğunu vurguladı.

PARTNEREvlendiler!Evlendiler!
YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön