MAGAZİN

Kibariye’yi aldatan kocası Ali Küçükbalçık’tan dikkat çeken paylaşım

Geçtiğimiz günlerde başka bir kadınla el ele görülen Kibariye’nin kocası Ali Küçükbalçık’tan dikkat çeken paylaşım.

Kibariye’yi aldatan kocası Ali Küçükbalçık’tan dikkat çeken paylaşım

İhanet iddiaları Kibariye ve Ali Küçükbalçık çiftini ayırmadı. Başka kadınla el ele görülen Kibariye’nin kocası Ali Küçükbalçık, Instagram hesabının 'Hikaye' bölümüne yüklediği fotoğrafın altına "Kibariyem" notunu düştü.

Daha önce de ihanet, ayrılma ve barışma gibi haberlerle gündeme gelen çift, bu krizin de üstesinden gelmiş gibi görünüyor.

aaa

KİBARİYE: BİLMEM NELER İÇİN YUVAMI YIKAMAM

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık'ın geçtiğimiz günlerde tatil yaptığı otelde bir kadınla el ele yürürken görüntüleri ortaya çıktı. UçanKuş Tv’de yayınlanan görüntüler ardından Kibariye, aldatma açıklaması yaptı:

60c06c8755427e2d50391db5

"Gözümle görmedim, belki iş arkadaşıdır. Bütün erkekler eşlerini aldatıyor. Tabii ki görüntüleri Ali’ye soracağım. Bana orijinal delil lazım. Bu yuvayı 24 sene ayakta tuttum. Bilmem neler için yuvamı yıkamam."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
çünkü Kibariye onu bırakırsa beş parasız ortada kalacağını biliyor. kadınlar neden böyle amip erkekleri hatalarına rağmen besler ayrılmaz anlamak mümkün değil.
evlenirken olacağını biliyordu zaten görmemezliğe geliyor en azında ayrıldığı eşi gibi alkollü gelip gelip kadını dövmüyor aziyet etmiyor oda kötüyü gördün mü orta şeker ile idare ediyor eclendiklerinde kibariye 38 eşi 19 yaşındaydı tek çocuğununda babası şuan
TABİKİ DE İŞ ORTAĞIDIR. HEMDE İNCE İŞ ORTAĞI
Hayırlısı

İlginizi Çekebilir

Geri Dön