HABER

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Müjdemi isterim

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin "Yüzde 45 oyumuz var” açıklamasını paylaşarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a erken seçim çağrısı yaptı.

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Müjdemi isterim

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, yaptığı açıklamada her seçimden birinci çıktıklarını belirterek, "Son seçimlerde Ankara, İstanbul'a kilitlendiği için olay biraz, sanki millet bizim zaafa uğradığımız gibi bir kanaate kapıldı ama yüzde 45 oyumuz var yine" ifadelerini kullanmıştı.

KILIÇDAROĞLU'NDAN ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI: HAYDİ NE BEKLİYORSUN

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Özhaseki'nin açıklamasını paylaşarak, "Müjdemi isterim Erdoğan, haydi ne bekliyorsun, hemen seçim" ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu, paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı etiketledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
İŞİ GUCU ERKEN SECİM SENDE ULKEYİ YONETECEK SIFATTA YOK KAPASİTEDE YOK HADİ ORDAN ERKEN SECİMMİŞ
ağzına sağlık reis ülkeyi yönetecek vasıfları yok sabah akşam Erdoğan ı kötülemek işleri ertesi gün erken seçim çığırtkanlığı yapıyorlar iyi parti chp hdp feto bir olmuşlar bir vizyonu yok hiç birinin projesi yok yalan iftira karalama politikası yapıyorlar....
Sende de boyle olaylara yorum yapilacak kafa yok ama yapiyorsun iste
yenilen pehlivan güreşe doymazmış.bizim pehlivan gene tuş olmak istiyor
Allahım bana akıl ver. bu nasıl bir muhalefet lideridir.
Geri Dön