HABER

Kılıçdaroğlu: Zam fırtınası geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından video paylaşarak, "Önümüz kara kış, ayaz. Zam fırtınası geliyor. Bu kışı en az hasarla atlatmamız için, bu videom bir mücadele çağrısıdır." ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu: Zam fırtınası geliyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

Evinin mutfağından seslenen Kılıçdaroğlu, "Öncelikli konumuz kara kış" diyerek önümüzdeki aylarda gelebilecek zamlara vurgu yaptı.

"HALKI TRAJEDİYE HAZIRLAMAK İSTİYORLAR"

"Erdoğan, kara kışta bu millete yaşatacağı sefalete algısal zemin hazırlıyor" diyen Kılıçdaroğlu, "Yalanlar söyleyerek halkı trajediye hazırlamak istiyor; çünkü sunabildiği tek çözüm bu" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

Zor bir dönemecin eşiğindeyiz halkım. Önümüz kara kış, ayaz. Zam fırtınası geliyor. Bu kışı en az hasarla atlatmamız için, bu videom bir mücadele çağrısıdır. İnancım o ki; size bunları eden elbette bulur, bulacak!


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
sende yangına görükle git:(((( sanırsın ki elinde benzin bidonu....mubarek!!!!! sen orda olduğun sürece değişen bişey olmaz,boşuna hanada su dövme sn.kılıçdaroğlu. öncelikle sen git. bak dün almanyadaki seçim sonuçlarına???? erdemlik,siyasi ahlağı gör!!!!!bu zamlardan en büyük pay bence senin!!!
Sayın kılıçlaroglu bu fırsatı iyi değerlendir 2023 de iktidarsin başkan adayını mahsur yavaştan yana anlasirsaniz millet ittifakına bir 10 sene sizi bekliyor Türkiye cumhuriyeti senden sonrası sayın Ekrem imamogludur partinin başına geçmesi gereken kişi haydi hayırlısı
@birbeyy36 evet kardeşim çok haklısın..artık kılıçdaroğlu bu ülkeyi yönetemiyor..derhal başkanlıktan istifa etmeli...zaten istifa etmese de seçimlerde oy moy yok...
o içtiğin maddeden bende istiyorum varsa nasıl bir beyin yaşıyorsun sen ülkeyi kim yönetiyor nasıl CHP sorumlu zamlardan
Yakacagi çok bişey kalmamış emin ol senin adamların 20 yıldır yaktı yakacağını
haklısın vallahi kardeşim çünkü bu adamdan alternatif olmaz
Tank palet e bağla mutfak zamlarını, amerikanın gözüne girersin, fırsatı kaçırma...
Adam haklı aşağıda gülücük emojisi atanlara hayret ediyorum.. Ama ciddi zamlar kapıda, Allah tüm İslam aleminin yardımcısı olsun.. Umarım devletimiz zamların önüne geçer..
Geri Dön