Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Ezel'i sordular!

ATV'de yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster'in önceki gün ekrana gelen bölümünde 'Ezel' dizisi ile ilgili sorulan bir soru, yarışmaya damga vurdu. Yarışmada daha önce de sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun rol aldığı Deli Yürek dizisi sorulmuştu.

Kim Milyoner Olmak İster'de Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Ezel'i sordular!

Kim Milyoner Olmak İster'in 844. bölümünde yine bir soruya verilen yanlış cevap ekran başındaki izleyicileri adeta isyan ettirdi. Sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun rol aldığı Ezel dizisi yarışmacıya sorulunca ilginç anlar yaşandı.

"Ezel adlı dizinin başkarakteri olan Ezel, hangi soyadını kullanır?" sorusu için yarışmacı telefon jokerini kullanmak isteyince ekran başındakiler şoke oldu. Sosyal medyaya damga vuran bu soru Kenan İmirzalıoğlu'nu da güldürdü.

kim-milyoner-olmak-isterde-telefo-rdF9.png

Telefon jokerini kullanan kadın yarışmacı, yardım istediği kişinin "Emin olmamakla birlikte Alemdar" demesiyle 'Alemdar' şıkkında karar kıldı. Telefondaki kişi, yarışmacının yanlış yanıt vermesine sebep oldu. Kadın yarışmacı, böylelikle yarışmadan bin TL ile ayrıldı.

Programın sunucusunun Kenan İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Ezel Karakterinin soyadı 'Bayraktar'dı. Kenan İmirzalıoğlu, soruyu yanlış bilen kişiye tebessüm ederek, "Polat Alemdar ile karıştırdınız herhalde" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
ezeli izlemek zorunda mı
herkes izlemek bilmek zorundamı
KADIN İZLEMEMİŞTİR NE VAR BUNDA ERKEĞE SORSALAR BİLİR Dİ :))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler