Kim Milyoner Olmak İster'de öyle bir soruda joker kullandı ki!.. Sosyal medyanın diline düştü

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster programında yarışmacı öyle bir soruda joker hakkında kullandı ki herkes şoke oldu!

Kim Milyoner Olmak İster'de öyle bir soruda joker kullandı ki!.. Sosyal medyanın diline düştü

Kim Milyoner Olmak İster programının dün akşam yayınlanan bölümünde bir izleyicinin joker kullanarak cevapladığı soru sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutuldu. "Bugünden sonra gelecek ilk gün, anlamına gelen kelimenin doğru yazılışı nasıldır?" sorusuna cevap veremeyen yarışmacı, seyirci joker hakkını kullanınca tüm izleyenler şaşkına döndü.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI

Genç kadın yaptığı bu hareketle izleyicileri şaşkına çevirirken, milyonlarca kişi tarafından izlenen yarışmada yaşanan bu olaya sosyal medyadan tepki yağdı.

kim-milyoner-olmak-ister-yarismacis-kQfv

Genç kadın soruya cevap veremeyince, seyirciye sorma joker hakkını kullandı. Ve seyircilerin yüzde 90'ı "Yarın" cevabını verdi.

Joker hakkını kullanan genç kadın, seyircinin verdiği cevaba güvenerek "Yarın" seçeneğini seçti ve soruyu doğru cevaplamış oldu.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 33 yorum
haber olarak geçmişsiniz ama; yüzde 10 luk bir kesim daha var doğru cevap veremeyen.......sadece o kızcağızı yermeyin, TÜRKİYE de ki yetersiz eğitimin karşılığıdır bu durum.....ÜZÜCÜ:(((((
Sen köylüleremi laf atiyosun cahil diye
yorum kısmını açtım tam yazdıklarını yazacaktimki benden önce davranmisşsın yüreğine sağlık kardeşim
@savas_genc_1990 yok yok, tam da sana diyor. Cidden. Şahsen sana. Cahil. cahil lafını duyuncaköylü nerden senin aklına geldi ki?
@voodoo2000 köydeki çobanla benim oyun bir olamaz sözünden geliyor olmasın
bu tip yarışmalara inanmıyorum.hepsi kurgu.çok istedim katılmayı defalarca başvurdum.netice yok.artık kimleri çağırıyorlarsa anlayın işte .)
Normal tipleri çağırmıyorlar kesinlikle. Mutlaka ya konuşması ile yada kılık kıyafetiyle olmadı zekasıyla saçmalayanlar seçiliyor
gençlerin basit soruları bikememelerini ve şımarık hallerinide görünce canım sıkılıyor sağı solu yumruklayıp kanal değiştiriyorum . günümüz gençliği freni patlamış kamyon gibi .ruh hali bozuk. büyük kısmı çok sıkıntılı nerede nasıl konuşulacağını davranılacağını bilmemekle birlikte yaradılış gayesini ve hayattın gerçeklerini anlamayan ciddiyetden uzak halde. büyük küçük sevgi saygı da olmayınca şımarık cahil yetişen gençlik için sadece üzülüyoruz yazıklar oldun toplumu ve eğitimi bu hale getirenlere
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler