MAGAZİN

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran soru! Pek çok kişi yanıldı

ATV'nin ve Türkiye'nin sevilen ve en çok izlenen programlarından biri olan 'Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran bir olay yaşandı. Yarışmaya katılan Esma Erol adlı yarışmacı, herkesi şaşırtan bir cevap verdi. İstanbul, Sinop ve Hatay'ın hangi yarı kürede yer aldığı sorusuna yarışmacının verdiği cevap, ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nu da şaşırttı.

İlgiyle takip edilen programda yine bu hafta ilginç bir olay daha yaşandı.

DİKKAT ÇEKEN SORU

Yarışmacı Esma Erol, ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun yönelttiği 'İstanbul, Sinop ve Hatay sırasıyla hangi yarı küredeki illerdir?' sorusuna cevap aradı.

ÜNLÜ SUNUCU DA ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Erol, 'Kuzey- Kuzey- Güney' cevabını verdi. Ancak yarışmacının soruya verdiği cevap yanlıştı. Ünlü sunucu İmirzalıoğlu da dahil herkes bu cevap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
BÖYLE APTALCA SORUYU SADECE YANDAŞ SATILMIŞ ATV HAZIRLAR DALGA MI GEÇİYORPUSNUZ LAN MİLLETLE MİLELTİ SALAK BELLEDİĞİNİZ İÇİN 81 İLİN HEPSİ KUZEY YARIM KÜREDEDİR SORUYU DOĞRU OKUMAMANIN KARŞILIĞI
Bu soruları heykelcilere soruyorlar genelde nedense.
@serkanalkan29 Ara sıra öğretmenleri ben de tenkit etmişimdir. Ancak, bu konuda hocaları suçlamak yersiz görünüyor. Zira, mutlak bir gelişim kombinasyonu salt okul müfredatı ile olacak bir şey değil. Validem, daha okula başlamadan evvel beni keman ve Kur'an kurslarına göndermişti. Hatta, dünyadaki başkentleri öğrenmem için de bana otoriter bir ev modeli oluşturmuştu. İyi ki de yapmış. Şimdi, Ferrari hızı ile bütün başkentleri dahi sayabiliyorum. Velhasıl, bu konuda hocaları suçlamak pek makul görünmüyor. (Dipnot: Bir alttakine ithafen yazılmıştır.)
senin cografya hocana bir madalya şart sanada kupa
Bunu nasıl bilemez Kıbrıs kara deniz de ben askerliğimi orda yaptım ordan biliyorum.mısır piramitleri de türkiye den çalındı.her türk vatandaşı bilir bunları.
@ali_1994_gamjn Senin de Türkçe öğretmenine selam söylemek lazım. Maaşallah, yazım kuralları konusunda süpersin.
Geri Dön