MAGAZİN

Kim Milyoner Olmak İster'de duygu dolu anlar

Kenan Işık'ın rahatsızlığından sonra, bant kayıtlarının da sona ermesi ile yapılan ilk programda tanınmış sunucu sesi ile geceye damga vurdu.

Kim Milyoner Olmak İster'de duygu dolu anlar

Tiyatro sanatçısı Kenan Işık, 21 Mart'ta beyin kanaması geçirerek Amerikan Hastanesi'ne kaldırılmıştı. Yoğun bakımda rehabilitasyonu süren Kenan Işık'ın sağlık durumunun netleşmemesi nedeniyle Kim Milyoner Olmak İster'in ne olacağı merak konusuydu.

Bir önceki gece yayınlanan programda sunucu koltuğuna Zafer Ergin oturdu. Kenan Işık sağlığına kavuşana kadar Kim Milyoner Olmak İster'i yakın arkadaşları sunacak. İlk haftanın sunucusu Zafer Ergin oldu.

"BEKLE BENİ, DÖNÜP GELECEĞİM"

Zafer Ergin'in sunumuyla ekrana gelen yeni bölümde duygu dolu anlar yaşandı. Yeni bölümdeki en dikkat çekici ayrıntı sesli sualde Kenan Işık'ın okuduğu şiir oldu. Seyircilerin duygulandığı anlar dikkatlerden kaçmadı. Yakın arkadaşının "Bekle beni, dönüp geleceğim... Bekle beni, bütün gücünle bekle..." sözleriyle duygulanan Zafer Ergin; "Kenan'ın bu programda beni yalnız bırakmayacağını, yardımcı olacağını biliyordum. Çok teşekkür ediyorum" dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön