Kimse bilmiyor! iPhone'ların hepsinde meğer...

iPhone kullanıcılarının pek çoğu aslında telefonlarının birçok özelliğinin farkında bile değil. Az sonra okuyacaklarınız iPhone'la aslında daha neler neler yapabileceğinizi gösterecek.

Anı yakalayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ulan gerzekler watshap haber başlığı içeriği ıphon ne alaka !!!!!!
İPhone kendini bozmuş müşteri temsilcileri resmen dalga geçiyor. Ürünün kasası yamuldu ve darbe almadı diyorum. Sunduğu çözümse mükemmel alırken sağlamsa bizle alakası yok. Hem ürünü nerden aldın diyor a dan aldım diyorum bak biz sana ürün de satmamisiz diyor. Az daha ısrar etsem ürünü benim ürettiğimi iddia edecek paranızla rezil olmayın başka markalara bakın kalite yerlerde iPhone kendini bozmuş eskiden böyle değildi. Kesinlikle almayin...
Müşteri temsilcisini arıyorum kasa yamuldu ve darbe almadi diyorum. Biz satarken yamukmuydu diyor hayır diyorum o zaman sorun sizde diyor. Ürünü nerden aldınız diyor a dan diyorum bak ben sana ürün satmamışim diyor. Evet ben ürettim itiraf ediyorum. Adamin tavri kapat kardesim uzatma artik der gibi. Kalite bu arkadaşlar alırken bir daha düşünün başka markaları araştırın paranızla rezil olmayın.iPhone eski iPhone değil şımarmiş. Uzak durun bu markadan derim.
ne saçma sapan bir haber böyle insanları yanıltmayın kardeşim başlık ne diyor içerikte ne var.....
Diğer Haberler