Kiralayan kişiden otomobilini geri alamıyor

Adana'da 6 ay önce kiraya verdiği otomobilden aracını geri alamayan oto kiralama işletmecisi Volkan Karlıdağ, otomobilindeki takip cihazının söküldüğünü söyledi. Karlıdağ, “Biz maddi sıkıntısı olan bir şirket değiliz ama bu araçla farklı bir eylem yapabilirler ne tip insan olduklarını bilemiyoruz. Bulunmasını talep ediyoruz” dedi.

Kentte 10 yıldır oto kiralama işi yapan Volkan Karlıdağ (29), iddiaya göre, 6 ay önce V.U. isimli kişiye 34 UK 7129 plakalı beyaz bir otomobil kiraladı. V.U. ile ilk başta 1 aylık kiralama anlaşması yapan Karlıdağ, süre dolduktan sonra otomobilini geri istedi. V.U. ise bunun üzerine, “Aracını bir hafta, 10 gün içerisinde getireceğim” dedi. V.U.’nun dediği süre dolduğu halde aracı getirmemesi ve takip cihazının sökülmesi üzerine Karlıdağ, polise giderek dolandırıldığını bildirip şikayetçi oldu.

ARACIN BİR AN ÖNCE BULUNMASINI İSTİYOR

V.U. ise bu sürede yine Karlıdağ’ı sürekli oyaladı. Aracının şu anda Kahramanmaraş’ta olduğunu öğrenen Volkan Karlıdağ, bir an önce otomobiline yasa dışı bir iş yapılmadan geri kavuşmayı istiyor.

'HER YERDE ARIYORUZ AMA BULAMIYORUZ'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
benimde aracım kaçılıdı. 2010 da. hukken alma imkanın yok. yasal olarak her yolu denedik, savcı takipsizlik verdi. adres belli olduğu için gözümü karartıp büyük bir sokak kavgasıyla zoraki aracımı ele geçirdim. kendi aracımı zorla aldım. devlet yok. çok zor bir durum. bu tip durumlarda insan yanlız olduğu nu anlıyor.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler