HABER

Kırık kolla sahurda fuhuş

'Huzurlu Ramazan operasyonları' kapsamında polis ekiplerinin sabaha kadar sokaklarda asayişi sağlama çalışmaları devam ediyor. Dün gece Konya'da yapılan bir fuhuş operasyonundan gelen ayrıntılar şaşkınlık yarattı. Fuhuş operasyonundan gözaltına alınan kadınlardan birinin kırık kolla erkeklerle para karşılığı ilişkiye girdiği belirlendi. Bu kadınların daha önceden defalarca gözaltına alındığı belirtildi.

Konya'da gece sahur vakti caddeye çıkıp para karşılığı anlaştıkları erkeklerle cinsel ilişkiye girdikleri öne sürülen 11 kadın, polis tarafından gözaltına alındı.

SAHUR VAKTİ FUHUŞ

Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Ahlak Büro Amirliği ekipleri, merkez karatay İlçesi Piri Esad, Mengüç, İstanbul ve Topraklık Caddesi ile Meram İlçesi Furkan Dede caddeleri üzerine çıkan kadınların, para karşılığı anlaştıkları erkeklerle sahur vakti sokaklara çıkıp cinsel ilişkiye girdikleri bilgisine ulaştı. Yapılan takibin ardından harekete geçen polis, caddelere çıkan Sibel Ç., Tuba K., Eda T., Ayşe T., Mefaret K., Yıldız T., Büşra C., Semra A., Behiye S., Rabia A.,ve Büşra B.'yi yakaladı.

'PES!' AYNI KADINLAR DAHA ÖNCE DEFALARCA GÖZALTINA ALINMIŞLAR

Bu kadınların daha önceden defalarca gözaltına alındığı belirtildi. Birinin kolu kırık olan kadınlar, sağlık kontrolünden geçirildikten sonra haklarında işlem başlatıldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
kırık kol nedirki tek ayak üstünde bile yapabilirler
ÜLKE RESMEN DALLASI GEÇTİ.... AHLAK VE MANEVİYAT YERLERDE.... HEMDE KONYA!!!! ÜLKEMİZİN EN DİNDAR VE EN MUHAFAZAKAR ŞEHRİ..... KONYA BÖYLEYSE GERİSİNİ SİZ DÜŞÜNÜN ARTIK.... ÜSTELİK KUTSAL RAMAZAN AYINDA.... Kİ GEÇİM İÇİN FUHUŞA DÜŞENLERİ BU HALE GELMESİNDEN KİM SORUMLU SİZCE? BU DÜNYANIN SONU VAR EY YÖNETİCİLER!!!!
konya kenevir şehri artik hint keneviri bide adana bide samsun
her ile açın bi kerhane kurtulun ne bu operasyonlar açın her yere sizin kontrolünüzde olsun
Geri Dön