Kırmızı ışıkta geçti, araçlar birbirine girdi

İstanbul'da kırmızı ışıkta geçen bir sürücü, araçların birbirine girmesine neden oldu. Fatih'te yaşanan olayda kaza anı saniye saniye kameralara yansıdı.

Fatih Vatan Caddesi Lahor Kavşağı üzerinde dün gece saatlerinde 34 BH 4043 plakalı aracın sürücüsü İbrahim Berk, kırmızı ışıkta geçti. Bu sırada kavşakta dönmek için manevra yapan Vahap Ercan idaresindeki 34 CEA 073 ve Binali Aktan idaresindeki 34 KT 9895 plakalı otomobillerle çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle araçlar savruldu. Berk’in aracı park halindeki belediye zabıta aracına çarparak durabildi. 1 sürücünün yaralandığı kaza saniye saniye kameralara yansıdı.

Görüntülerde bir aracın kırmızı ışıkta geçtiği ve kavşaktan dönmek için manevra yapan 2 araçla çarpıştığı görülüyor. Çarpmanın etkisiyle araçlar savruluyor. Kazayı görüp duran diğer sürücüler kazaya karışan araçların yanına koşuyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ehliyetine el konup trafikten ömür boyu men edilmesi lazım,sadece kendini ateşe atmıyor diğer sürücüleride götürüyor,yoksa bu ışık faciyaları hiç bitmez
O kırmızı da İstanbul un en uzun yanan kırmızı ışığı. Adam bunu biliyor galiba
hadi beyaz araba hata yaptı geçti diyelim, diğer ona vuran siyah aracın freni yokmu bas frene dur birde dikkatli geç, insan biraz ihtiyatlı olur. bundan sonra ders olsun onlara ihtiyatlı geçerler. böyle mallara ehliyet veriyorlar yaa. çıkmasınlar trafiğe böyle salaklar.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler