HABER

Kırşehir, Kocaeli ve Konya sahur vakti ne zaman? Kırşehir, Kocaeli ve Konya iftar vakti ne zaman? İşte iftar ve sahur vakitleri!

Ramazan ayı sebebiyle Kırşehir, Kocaeli ve Konya'nın iftar ve sahur vakitlerinin ne zaman olduğu merak edilmeye başlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı iftar, imsak ve sahur saatleri bilgisini paylaştı. Peki Kırşehir, Kocaeli ve Konya sahur vakti ne zaman? Kırşehir, Kocaeli ve Konya iftar vakti ne zaman? İşte 2022 Ramazan ayı iftar ve sahur vakitleri...

Kırşehir, Kocaeli ve Konya sahur vakti ne zaman? Kırşehir, Kocaeli ve Konya iftar vakti ne zaman? İşte iftar ve sahur vakitleri!

Ramazan ayı dolayısıyla Kırşehir, Kocaeli ve Konya'da ikamet eden vatandaşlar imsakiye saatlerini merak ediyor. Diyanet Ramazan imsakiyesi 2022 yılı takvimi paylaşıldı. Diyanet İşleri Başkanlığı'nın 2022 yılı dini günler namaz vakitleri takvimine göre 2 Nisan 2022 Cumartesi günü başlayan Ramazan ayı 1 Mayıs'ta sona erecek. Peki Kırşehir, Kocaeli ve Konya'da sahur vakti ne zaman? Detaylar haberimizde...

KIRŞEHİR, KOCAELİ VE KONYA SAHUR VAKTİ NE ZAMAN?

Kırşehir, Kocaeli ve Konya'da ilk iftar 2 Nisan 2022 Cumartesi günü yapıldı. Ramazan ayının son iftarı 1 Mayıs'ta yapılacak.

KIRŞEHİR 2022 RAMAZAN İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYIN

KOCAELİ 2022 RAMAZAN İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYIN

KONYA 2022 RAMAZAN İMSAKİYESİ İÇİN TIKLAYIN

2022 RAMAZAN İMSAKİYESİ

Diğer tüm illerin 2022 Ramazan imsakiyesine buradan ulaşabilirsiniz:

ramaza

Keşfet


En Çok Aranan Haberler