HABER

Kışın da deniz-güneş-kum tatili yapmak mümkün

Soğuk havalardan, büyük şehrin ve trafiğin stresinden kaçıp güneşin altında bronzlaşmak, denize girmek Ocak ve Şubat aylarında da mümkün.

Kışın da deniz-güneş-kum tatili yapmak mümkün

Ülkemizin de bulunduğu Kuzey Yarımküre’de kış, şiddetini artırırken, diğer yarımkürede yaz ayları bütün güzelliğiyle yaşanıyor.

Etstur Yurtdışı Turlar Müdürü Nilüfer Müstecaplıoğlu: “Bu fırsatı bilen ve değerlendiren özel bir kitle bulunuyor. Özellikle kış aylarında tatile çıkıp, hem stres atıp, hem de bronzlaşarak dönüyorlar. Üstelik bu bölgelerde vize alma stresi de yaşanmıyor. Böyle bir tatil için Maldivler ve Seyşeller’i özellikle öneriyorum. Altın sarısı kumlar, masmavi deniz ve size özel aktiviteler farklı bir deneyim yaşatacaktır. Bununla birlikte Singapur-Phuket-Bangkok ya da Singapur- Bangkok-Pattaya da değişik tercihler olabilir. Phuket ve Pattaya da denize girmek için güzel bölgeler… Ocak ve Şubat aylarında misafirlerimize bu bölgelerde tatil yapma imkanı sunacağız. Güney yarımkürede deniz-güneş-kum tatili yapılabilecek diğer bir destinasyon da Brezilya…2010 Şubat ayından itibaren de Brezilya’ya yönelik haftalık turlara başlayacağız. Böylece misafirlerimiz Rio de Jenerio plajlarının keyfini sürebilecekler.”

*****

Nilüfer Müstecaplıoğlu kışın deniz-güneş-kum tatiline giden kitleyi şöyle tanımlıyor:

“Böyle bir tatilin hayalini kuranlar tercih ediyor, dersek tam tanımı yapmış oluruz. Kışın evlenip, balayına sıcak bir bölgeye gitmek isteyenler, üst gelir grubuna ait olmasa da para biriktirip yahut taksit imkânlarından yararlanarak gidenler de var bu kitlenin içinde... Gidenlere ödeme kolaylığı sağlamak için, Yapı Kredi Worldcard'a 6 veya 12 taksit alternatiflerimiz bulunuyor.

*****

Maldivler: Bu rüya hiç bitmesin isteyeceksiniz

Güneş, deniz, kum ve 24 saat okyanusun dinginliği… Bu saydıklarımızın hepsini bir arada bulmayı hedefliyorsanız Maldivler tam da aradığınız yer. Ocak ve Şubat ayları boyunca her Pazartesi, Salı, Perşembe ve Cumartesi yola çıkacak turlarda yerinizi alabilirsiniz. Qatar Airways ile uçuş, Doha’da aktarma ve Etstur seyahat sigortası dahil, 5 yıldızlı otellerde oda-kahvaltı konaklama, ulaşım dahil 1.149 €' dan başlayan fiyatlarla sağlanıyor.

*****

Seyşeller: Afrika’nın İnci Kolyesi

Seyşeller, Afrika’nın doğu kıyısında geniş bir alana yayılmış, turkuaz sular üzerinde inciler misali yer alan 115 adadan oluşuyor. Ocak ve Şubat aylarında her Pazartesi ve Cumartesi, Emirates ile 6 veya 8 gecelik rüya gibi bir tatile çıkabilirsiniz. 3, 4 ve 5 yıldızlı otellerde yarım pansiyon konaklamalı turun fiyatı, ulaşım dahil 1199 Euro’dan başlıyor.

*****

Uzakdoğu Sizi Çağırıyor: Singapur-Phuket-Bangkok veya Singapur-Phuket-Pattaya Turları

Singapur Havayolları ile 23 Ocak veya 27 Şubat’ta yola çıkarak 1 gece Singapur’da, 3 gece Phuket, 2 gece de Bangkok’ta, 1099 Euro’ya oda-kahvaltı konaklayabilir, panoramik şehir turlarına katılabilirsiniz. Veya 16 ve 23 Ocak’ta ya da 13 Şubat’ta, Singapur-Bangkok-Pattaya turuna 899 Euro’dan başlayan fiyatlarla katılabilirsiniz. 7 gece, oda kahvaltı konaklama, şehirlerarası transferler, ara uçuşlar, Türkçe rehberlik hizmeti, Bangkok ve Kuala Lumpur panoramik şehir turları ile Etstur seyahat sigortası da pakete dahil.

Etstur tatil fırsatları için 444 0 387’yi arayabilir, www.etstur.com adresinden bilgi alabilirsiniz.

[

****](http://seyahat.mynet.com/)

Geri Dön