Kişisel antrenörünüzü yanınızda taşıyın

Son dönemde giyilebilir teknolojilere olan ilgi fazlasıyla artmış durumda.

Kişisel antrenörünüzü yanınızda taşıyın

Akıllı telefon ve Tablet PC’lerle birlikte senkronize olabilen bu cihazlar çok yakında farklı özelliklerle karşımıza çıkacak.

Son dönemde giyilebilir teknolojik cihazlara baktığımızda Google Glass ve Sony’nin akıllı saatinin popüler olduğunu görüyoruz. Akıllı saat sektörü günden güne gelişiyor. Cookoo ve iWatch gibi akıllı giyilebilir teknolojiye sahip ürünleri de son dönemde Türk kullanıcısıyla buluştuğunu gördük. Tabii ki spor ürünler satan firmalarda giyilebilir teknolojilerle yakından ilgili. Nike geçtiğimiz Mayıs ayında Nike + FuelBand’ın ikinci jenerasyonunu tanıtmıştı. Göğüs bandı olarak adlandıracağımız bu yeni ürün kullanıcısına vücudu hakkında bazı bilgiler veriyor.

Adidas’da Nike’dan geri kalmadı ve yeni ürünü miCoach’ı çok yakında kullanıcıların beğenisine sunacak. miCoach Bluetooth üzerinden çalışan bir cihaz ve iOS cihazlarla senkronize olabiliyor. miCoach sayesinde kullanıcılar spor yaptıkları süre içerisinde koşu hızlarını, reaksiyon hızlarını, zıplama kapasitelerini, kalp atışlarını ve egzersiz sürelerini kontrol edebiliyor olacak. 7 saat pil süresi sunan Adidas miCoach’un fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağıyla ilgili bir bilgi yok. Ürün sadece giyisinizin bir bölümüne takılarak kullanılabiliyor olacak.

En hızlı Gallardo yola çıktı. Detaylar burada

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler