HABER

Kıskançlık krizi cinayeti

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde kendisini aldattığını düşündüğü 4 yıllık karısını 4 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen kepçe operatörünün yargılanmasına başlandı.

3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde, "kasten adam öldürmek" suçundan müebbet hapsi istenen bir çocuk babası sanık K.B. (27), ilk kez hakim karşısına çıktı.

4 yıllık evli olduğu karısı ile aynı maden ocağında çalıştığını ifade eden kepçe operatörü K.B., "Eşim Merve Belen ile R.S. arasında bir şeyler olduğu kulağıma geliyordu. Eşime konuyu açtığımda böyle bir şeyin imkansız olduğunu söyledi. Bir seferinde cep telefonunda bir erkeğin çektiği mesajı yakaladım. Aramızda bu yüzden tartışma oldu. Ailesinin yanına döndü. Avukatla görüşüp boşanma işlemlerine başlayacaktım. Son defa görüşmek için evlerine gittim. Merve'yle evin bahçesinde buluştuk. Kendisinden, 'Bir defa oldu, beni bağışla' demesini beklerken, 'Senden koca olmaz, R.S. ile birlikte oldum' deyince kendimi kaybettim. Yanımdaki bıçağı çıkarıp rastgele salladım. Bir anda pişman olup kendimi bacağımdan yaraladım" dedi.

Hakimin, 'Eşinle kavga ettikten sonra ilişkiye girdin mi?' şeklindeki sorusuna sanık, "En son ilişkimizi tartışmadan 24 saat önce yaşamıştık" yanıtını verdi.

Bu arada öldürülen genç kadının vücudunda bulunan sperm ve cep telefonuna çekilen 55 mesajdan sadece birinin sanık tarafından gönderildiği belirtildi.

Mahkeme ölen kadının cep telefonundaki diğer 54 mesajın kimin tarafından atıldığının tespiti için duruşmayı erteledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön