Kıskançlık vahşeti! Yüzünü ve boğazını kesti, 100'den fazla dikiş atıldı

Gaziantep'te yaşayan 2 çocuk annesi Emmun Ateş (24), 6 yıllık eşi Turgut Ateş (32) tarafından dövülerek boğazından ve yüzünden bıçaklandı. Vücuduna 100'den fazla dikiş atılan kadın, tek isteğinin adalet olduğunu söyledi.

Bülbülzade Mahallesi'nde yaşayan Emmun Ateş'in iddiaya göre, kuzeni ile sosyal medya üzerinden yaptığı görüşme eşi Turgut Ateş tarafından yanlış anlaşıldı. Bu nedenle 3 ay önce eşi tarafından dövülen kadın, çocuklarını da alarak baba evine sığındı. Burada 20 gün kalan Ateş, aile büyüklerinin araya girmesi ve eşinin özür dilemesi ile tekrar evine döndü.

SAÇLARINDAN SÜRÜKLEYEREK MUTFAĞA GÖTÜRDÜ

Geçen salı günü annesi ve ablası ile tartışan Turgut Ateş, annesi ile konuşan Emmun Ateş'i yine yanlış anlayarak kıskançlık krizine girdi. Önce balkon camına vurarak kendini yaralayan Turgut Ateş, daha sonra eşi Emmun Ateş'i dövmeye başladı. Genç kadının başını balkon demirlerine vuran Ateş, daha sonra saçlarından tutup sürükleyerek mutfağa götürdü.

Eşi kapıyı kilitleyip, boğazından ve yüzünden bıçakladı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Kadın adalet istemiş. Olsa dükkan senin.
Allah'ına kurban
Allah böyle kıskanç kocaların bin bir türlü belasını versin. Barışmak ne yaaa anlamıyorum, yarın da yakınları tarafından şikayetçi değilim diye zorlanacak. Adam hapisten çıkıp kadın Allah korudusun mezara girecek. Yazık çok yazık, kadınlarımızın hayatı bu kadar ucuz ve değersiz olmamalı.
allah ıslah etsin saplantılı insanlarla işimiz zorr
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler