Kit Harington nişanlısı Rose Leslie'ya öyle bir şaka yaptı ki!

Game Of Thrones'taki Jon Snow karakterini canlandıran oyuncusu Kit Harington, nişanlası Rose Leslie'ya yaptığı şaka 'pes artık' dedirtti. Leslie gördüğü manzara karşısında sinir krizi geçirirken, gözyaşlarına boğuldu.

Kit Harington nişanlısı Rose Leslie'ya öyle bir şaka yaptı ki!

Game Of Thrones oyuncusu Kit Harington, nişanlası Rose Leslie'ya yaptığı 1 Nisan şakasının görüntülerini izleyicilerle paylaştı.

Game of Thrones setinde tanışan ve geçen Eylül ayında nişanlanan Kit Harington (Jon Snow) ve Rose Leslie (Ygritte) bu senenin başından beri birlikte yaşıyorlar. ABD yayınlanan The Jonathan Ross Show’a yeni dizisi Gunpowder’daki rol arkadaşı Liv Tyler ile birlikte katılan Harington, nişanlasına yaptığı 1 Nisan şakasının görüntülerini izleyicilerle paylaştı.

Programda yayınlanan görüntülerde 30 yaşındaki aktris buzdolabını açtıktan sonra güçlü çığlıklar atıyor ve yere çöküyor.

İskoçyalı aktrisin buzdolabında görüp bu kadar korkmasına neden olan şeyin ise Game of Thrones makyaj sanatçıları tarafından yapılmış olması muhtemel olan Harington kafasının bir replikası.

kıt harrıngton saka

Yaptığı “1 Nisan” şakasının iyi gitmediğini belirten Harington kendi ailesinin şaka yapmayı sevdiğini Leslie’ninkinin ise sevmediğini söyledi.

“Daha sonra gözyaşlarına boğuldu. İyi gitmedi.Eğer tekrar böyle bir şaka yaparsam beni terk edeceğini ve her şeyin biteceğini söyledi. Sanıyorum buna evlilik de dahil.”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
çaydanlık şakası yapsaydın bizde çok ünlü...
dalgayi kesip koysaydin daha cok uzulurdu ;))
şakanında bir dozu olmalı!
dangalak
ölüme sebebiyet be ya.
Diğer Haberler