MAGAZİN

Kıvanç gay dergisinde

Kıvanç gay dergisinde

Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğraflarının yıllar önce Fransız gay dergisinde yer aldığı ortaya çıktı.

Gümüş ve Aşk-ı Memnu dizileriyle Ortadoğu'da hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar önce Fransa'yı fethettiği ortaya çıktı!

GAY DERGİLERE KAPAK OLDU

Best Model yarışmasıyla mankenlik dünyasına adım atan Tatlıtuğ, ünlü organizatör Erkan Özerman vasıtasıyla kariyerine yurtdışında devam etmişti. O yıllarda Fransa'da modellik yapan ve katalog çekimlerine katılan ünlü oyuncu, bu ülkede Kivan adıyla tanınıyordu. Tatlıtuğ'un Fransız modellik ajansları için çektirdiği fotoğrafların bir kısmının gay dergilerinde yayınladığı da ortaya çıktı.

ERKEKLER DE ONA HAYRAN

Sarışın, mavi gözlü bir model olarak Fransa'da büyük ilgi gören Tatlıtuğ'un fotoğrafları kendisinin bilgisi dışında gay dergilerinde yer aldı. Hatta ünlü yıldızın bir fotoğrafı gay sohbet hatlarının tanıtımında kullanıldı. Bu ülkede kadınlar kadar erkeklerin de beğenisini kazanan Tatlıtuğ, bir anda gay dergilerinin aranılan yüzü oldu. Daha sonra mankenlik kariyerine Türkiye'de sürdürme kararı alan yakışıklı yıldızın, Fransa'da verdiği pozlar uzun süre dergileri süslemeye devam etti.

[Kıvanç Tatlıtuğun fotoğrafları Fransız gay dergis](http://video.mynet.com/1nisannn/Kivanc-Tatlitug-un-fotograflari-Fransiz-gay-dergis/1193094/ "Kıvanç Tatlıtuğun fotoğrafları Fransız gay dergis") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")