Kıvanç Tatlıtuğ geldi Can Yaman kaçtı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer önceki akşam Bebek’te bir mekanda davet verdi. Davetin olacağı mekanda arkadaşlarıyla eğlenen Can Yaman, Kıvanç Tatlıtuğ'un geleceğini öğrenince mekandan apar topar ayrıldı.

Kıvanç Tatlıtuğ geldi Can Yaman kaçtı

Son günlerde yurt dışında yaşadığı yoğun ilgi ile sık sık gündeme gelen oyuncu Can Yaman’da arkadaş grubu ile mekanda bir süre eğlendi.

HKN_5933

Kısa bir süre sonra Kıvanç Tatlıtuğ’un geleceğini öğrenen Can Yaman mekandan adeta koşarak çıktı. Can Yaman gazetecilerden görüntü almamaları için çaba sarf etse de başarılı olamadı.

HKN_5935

Can Yaman mekandan ayrıldıktan 15 dakika sonra mekana bu kez Kıvanç Tatlıtuğ giriş yaptı. Kıvanç Tatlıtuğ, hayranlarının yakın markajı içinde kaldı. Düzenlenen davetten eşi Başak Dizer ile birlikte ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ (2)
Tatlıtuğ “Uzun zamandır görmediğim dostlarımı gördüm, güzel bir akşam geçirdik. “ dedi.

Başak Dizer-Kıvanç Tatlıtuğ (3)

Son günlerde Can Yaman’ın yaptığı açıklamaların hatırlatılması üzerine Tatlıtuğ “Beni gayet iyi tanıdığınızı düşünüyorum. Kendim dışında gelişen herhangi bir olaya yorum yapmadım yine yapmayacağım. Başka bir sorunuz var ise yardımcı olabilirim. “ dedi.

HKN_5943

Muhabirlerin “Mekanın sahibi geldi diyebilir miyiz?” sorusu üzerine Kıvanç Tatlıtuğ “Arkadaşlar böyle şeyler demeyelim lütfen! 18 yıl olmuş, desenizde konuşmam çünkü daha öncede hiç bu tarz konuşmadım.“ diyerek konuyu kendi açısından kapattı.

HKN_5944


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
can yaman dün .oktun bugün koktun. kıvancın eline su dökemezsin adam ol. böyle kaçırırlar seni mekandan
Can mi yaman? Biraz ego patlaması var bu arkadaşta bir dizide patladım diye birsey sanmamak lazim
insan’ın dibi ????
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler