Kıvanç Tatlıtuğ'u üzen haber

Hayvansever kimliğiyle tanınan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yavruyken alıp büyütmeye başladığı 3 yaşındaki Amerikan Staffordshire cinsi köpeği Mars kansere yakalandı

Kıvanç Tatlıtuğ'u üzen haber

Kıvanç Tatlıtuğ bir süredir reklam filminde de oynattığı köpeğinin hastalığı ile uğraşıyor. Oyuncu geçen aylarda köpeğinin garip hareketlerinden şüphelendi.

GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Kıvanç Tatlıtuğ acı gerçeği, köpeğini götürdüğü veterinerde röntgen çekilince öğrendi. Köpeğinin beyinde tümör olduğu öğrenen Kıvanç Tatlıtuğ, adeta yıkıldı. Hemen harekete geçen oyuncu, kendi dalında başarılı veterinerlerle görüştü. Hiçbir masraftan kaçınmayan oyuncu köpeğinin kanını değiştirtti, özel tedaviler uygulatmaya başladı.

2266288_810x458

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
sana tavsiyem kardeş tamam hayvanseversin ama bi bak haluk levent neler yapıyo git onun yanında ona destek ol iki elin sesi var derler ama bunu insanlık için yap reklam için değil sen kendin ol seni seviyoruz
Kıvanç Beslerse Staff biz beslersek pitbul oluyor. Benimde stafım var hemde aynısı renk,duruş birebir. Bu arada benimkinin kulaklarıda tam şimdi bu hayvansever arkadaş nasıl olmuşta Staff cinsi köpeğin kulaklarına kesmiş ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler