HABER

Kıvırcık Ali’nin şarkı sözünü not bırakıp intihara teşebbüs etti

Adana'da eşinden boşanan bir kadın, merhum sanatçı Kıvırcık Ali'nin "Seni Seven Öldü Gardaş" isimli türküsünün sözlerini not bırakıp, ilaç içerek ölmek istedi.

Edinilen bilgiye göre, olay Seyhan ilçesi, Uçak Mahallesi 4319 Sokak 14 numaralı evin 1. katında meydana geldi.

İddiaya göre, 1 kız ve 1 erkek çocuğu olan Seçil D. (36) bir süre önce eşiyle anlaşamadığı için boşandı. Genç kadın boşandıktan sonra çocuklarıyla yaşamaya başladı. Ancak bu süreçte ailesinden yardım alamadığı için psikolojisi bozuldu.

'Seni Seven Öldü Gardaş'

Dün de öğleden sonra kızı ve oğlu arkadaşlarına gittiği sırada, "Ben öldükten sonra Kıvırcık Ali'nin 'Seni Seven Öldü Gardaş' isimli şarkısını dinleyin. Ölümümden kimse sorumlu değil. Kızıma ve oğluma iyi bakın" diye not yazıp iki kutu ilaç içti. İlaçların etkisiyle genç kadın kendinden geçti. Bu arada kadının bir arkadaşı ona telefonla ulaşmaya çalıştı ancak sürekli arayıp ulaşamayınca ev sahibini arayıp "Arkadaşıma ulaşamıyorum bir bakar mısın" dedi.

Çocuğu güçlükle sakinleştirildi

Bunun üzerine ev sahibi 1. kata indi zile bastı ancak açan olmadı. Kadın pencereden baktığında Seçil D.'nin baygın halde yattığını görüp hemen polise haber verdi. Olay yerine gelen polis, sağlık ekiplerine haber verip daha sonra da pencereyi kırıp eve girdi. Bu arada genç kadının oğlu eve geldiğinde polis ve mahalleliyi görünce annesinin öldüğünü zannederek gözyaşlarına boğuldu. Çocuğu mahalle sakinleri güçlüklü sakinleştirdi. Genç kadını sağlık ekipleri ambulansla hastaneye kaldırdı. Hastanede midesi yıkanan kadının tedavisi devam ediyor.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön