HABER

Kıyafetleri yırtılınca anladı! Büyük göğüslerinden kurtulduğunu sandı ama...

Los Angeles'ta dansçı olan 24 yaşındaki Bethanie Lyon, büyük göğüslerinden kurtulmak için meme küçültme operasyonu geçirdi. Ancak işlem için 10 bin dolar ödeyen Lyon'un göğüsleri tekrar büyümeye başladı. Lyon göğüslerinin çok büyük olduğunu insanların sadece göğüslerine odaklandığını söylerken, göğüslerinin tekrar büyüdüğünü kıyafetleri yırtılmaya başladıktan sonra anladığını söylüyor.

Kıyafetleri yırtılınca anladı! Büyük göğüslerinden kurtulduğunu sandı ama...

Sırt ve omuz ağrılarını azaltmak için meme küçültme operasyonu geçiren ABD'li genç kadının göğüslerinintekrar büyümesi şaşkınlık yarattı.

Durumu, sütyenlerinin küçük gelmesinden ve kıyafetlerinin göğüs bölgesindeki dikiş yerlerinin yırtılmasından anlayan Bethanie Lyon, ''Göğüslerim ameliyattan 9 ay sonra tekrar büyüdü'' diyor ve ekliyor:

''İNSANLAR SADECE GÖĞÜSLERİME ODAKLANIYORDU''

Boyutlarından her zaman utandım. İnsanlar sürekli yorum yaptı ve insanların benim hakkımda gördüğü tek şey buydu. Benimle ilişkilendirilen tek şey büyük bir göğsüne sahip olmaktı. Tabii kendimde sıkıntılar yaşıyordum. Dansçı olduğum ve sürekli hareket halinde olduğum için onları taşımak çok güç geliyordu. Tabii bunun yanında sırt ve omuz ağrıları yaşıyordum. Kıyafet almak her zaman sorun olurdu, sevdiğim kıyafete girememek üzücü.

Screenshot_3

Lyon, ameliyatın risklerini bildiğini ve göğüslerinin tekrar büyüyebileceğinin farkında olduğunu da sözlerine ekledi. Yeniden büyümesinin hipotiroidi ve hormonal değişikliklerden kaynaklanabileceğine inanıyordu.

MEME TEKRAR BÜYÜYEBİLİR

New York City plastik cerrahı Dr. Douglas Steinbrech'e göre meme dokusu küçüldükten sonra tekrar büyüyebilir. Kilo, hamilelik, stres, hastalıktaki değişiklikler ve hormon dengesindeki değişimler vücutta tepkiler yaratabilir.

Screenshot_4


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
tipe bak
orjinal her zaman güzeldir
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler