Kızı paylaştı! İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali...

Uzun bir süredir yeni paylaşımda bulunmayan Yasmin Erbil, dün sessizliğini bozdu ve çok sayıda paylaşıma imza attı. Erbil'in bu paylaşımları arasında babası Mehmet Ali Erbil'le olan görüntüsü dikkat çekti.

Kızı paylaştı! İşte Mehmet Ali Erbil'in son hali...

Yaşadığı sağlık sorunları sonrasında evine çekilen ve fazlaca ortalarda görünmeyen Mehmet Ali Erbil hayranlarına yine kızı Yasmin Erbil üzerinden ulaştı.

Zaman zaman kızlarıyla bir araya gelen ünlü şovmen onların yaptıkları paylaşımlar sayesinde takipçileri de şovmenin sağlık durumu hakkında bilgi sahibi oluyor.

yasminerbil-instagram

Uzun bir süredir paylaşımda bulunmayan Yasmin Erbil, Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı paylaşımların birinde babasıyla görüntülü konuşma yaparken çekilmiş bir kareyi paylaştı.

Yasmin bu karenin üzerine nazar boncuğu ve kalp emojisi koydu ve ‘Çok aşk’ notunu düştü.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
bu hastalıklar da nerden çıktı m.ali gibi gibi bir komedyenden mahrum kaldık.eminim ki malum kesim hariç ülkenin büyük bölümü onu seviyordur..
Sizler belden aşağı muhabbeti çok sevdiğiniz için mi ayrıştırdın malum kesim diye git ivedik i izle yanındaki adama nasıl hakaretler edip sürekli aşağılıyor tam sizin zihniyeti yansıtıyor kaçırma sakın
mahrum kalma git yanına güldürsün seni
milleti aşağılayarak hakaret ederek komedyen mi olur küfür ederek
Git yanına güldürsün seni. Ahlaksızlıktan başka ne öğretti ne verdi size
merak etme ölünce herşeyimi neden olduğunu neden bu dünyaya geldiğimizi herşeyi tek tek öğreneceksin ama iş işten geçmiş olurmu bilmem
o gariban aklî dengesi olmayan adamın donunu indirmeyecekti
Çok aşk tabi çok para yazacaktı ama napsın çok aşk yazdı alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste
hepimiz yaslanicaz insan doğar bebek olur çocuk olur genç olur yetiskin olur yaşlı olur hepimiz bu evreleri yasayacagiz sokağa çıkma yasağı da çocuk gibi izin verilen yaslalarimizi yollarda bir kaç saat görmek bile mutlu ediyor insanı çünkü geçmişte ne yasadilarsa onların hayatı hepsi birer çocuktur hepimiz yaslanicaz sağlık diliyorum hepimize çünkü para pul bir yere kadar .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler