HABER

Kızını taciz ettiği öne sürülen kişiyi ensesinden tüfekle vurup öldürdü

Antalya'nın Finike ilçesinde Y.K. (59), tüfekle Hüsnü Ünal'ı (44) ensesinden vurarak öldürdü. Y.K.'nin Ünal'ı kızını taciz ettiği için vurduğu iddia edildi.

Kızını taciz ettiği öne sürülen kişiyi ensesinden tüfekle vurup öldürdü

Olay, saat 17.00 sıralarında Finike Çavdır Mahallesi’nde meydana geldi. 1 kız çocuğu babası Y.K., belediyede işçi olarak çalıştığı belirtilen evli ve 3 çocuk babası Hüsnü Ünal’ı, bilinmeyen nedenle tüfekle ensesinden vurup kaçtı. Silah sesini duyanların ihbarı üzerine gelen sağlık ekipleri, Hüsnü Ünal'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Ünal'ın cesedi morga kaldırıldı. Y.K. ise kısa sürede jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. Görgü tanıkları, Y.K.’nin 3 el ateş açtığını, geri dönüp tekrar iki kez daha ateş açtığını ileri sürdü.

TACİZ İDDİASI

Y.K.'nin, belediyede işçi olarak çalışan Ünal’ı, aynı kurumda çalışan kızını taciz ettiği için vurduğu iddia edildi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
taciz etmişse hak etti namus kolay bişi mi ya
Bu taciz, tecavüz temalı haberleri görmekten artık kasvet ve tiksinti hissiyatı içine sürüklendim. Sadece bunlardan tiksinse yine iyi insan. Aşktan, cinsellik olgusundan falan da tiksindim. İnsan, bırakınız aşkı falan normal anlamda biri ile uzun vadeli bir tanışıklık ve hukuk inşa etmekte dahi zorlanıyor. Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki insanlar iletişime kapanmak için her bahaneyi üretiyor. Görüşmelere gelmiyor. Telefonları surata kapatıyor. Bu zamandayalnızlıklar içinde iken bir de bu haberleri görüyor ve iyice asosyal oluyor belki de insanlar Ölümlü dünyada, sahih bir dost bulana ne mutlu.
doğruysa iyiiii geliii baaa
Geri Dön