HABER

Kızının arkadaşını taciz etti, tutuklandı

Hendek ilçesinde, kızının arkadaşı olan küçük yaşta bir kıza cinsel tacizde bulunduğu iddia edilen bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Kızının arkadaşını taciz etti, tutuklandı

Nuriye köyünde teyzesinin yanında kalan ilköğretim okulu öğrencisi 14 yaşındaki S.T., kuzeni S.K.'ya (25) kız arkadaşının babası ve komşuları olan Mehmet H.'nin (40) kendisini taciz ettiğini, kendisini korkutarak ilişkiye zorladığını söyledi. Bunun üzerine S.K. kuzenine cep telefonunu vererek taciz olayını görüntülemesini istedi. Mehmet H.'nın evine oturmaya giden S.T. yalnız kaldığı sırada Mehmet H.'nin tacizine uğradı. S.T. tacizi kuzeninin kendisine verdiği cep telefonuna kaydetti. Daha sonra eve gelen S.T. görüntüleri teyzesinin kızı S.K.'ya izletti.

S.K. da durumu annesi G.K.'ya bildirdi. Bunun üzerine anne G.K., Mehmet H. hakkında cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan Mehmet H., ifadesinde iddiaları reddetti. Mehmet H., kızıyla arkadaş olan S.T'nin sık sık evlerine gelip gittiğini, ancak tacizde bulunmadığını, kendi telefonundaki pornografik görüntülerin başka kadınla kendisine ait olduğunu, S.K.'nın kendisinden habersiz bu görüntüleri kendi telefonuna kaydettiğini ve herkese gösterdiğini, ailenin kendisinden para koparmayı amaçladıklarını, önce 5 bin YTL istediklerini daha sonra bu miktarı 500 YTL'ye kadar düşürdüklerini iddia etti.

Yaşı küçük olduğu gerekçesiyle ifadesi cumhuriyet savcılığınca alınan S.T.'nin ise Mehmet H.'nin kendisini her gördüğü yerde sıkıştırarak elle ve sözle taciz ettiğini, cinsel organını gösterdiğini, ilişkiye zorladığını söylediği öğrenildi. Emniyetteki sorgusunun ardından cep telefonu kayıtlarıyla birlikte cumhuriyet savcılığına çıkarılan Mehmet H., sevk edildiği mahkemece küçük yaşta kız çocuğuna cinsel tacizde bulunmak suçlamasıyla tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevi'ne konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler