SPOR

CANLI

Klopp Fenerbahçe için geldi

Borussia Dortmund'un, cumartesi günü Wolfsburg ile oynadığı karşılaşma sonrası özel uçakla İstanbul'a getirilen Jurgen Klopp transfer görüşmesi için Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'ne götürüldü.

Klopp Fenerbahçe için geldi

Borussia Dortmund'dan ayrılacağını duyuran ünlü Alman teknik adam, Fenerbahçe için Türkiye'ye geldi.

Fenerbahçe'nin, şampiyonluk için Mersin'de ter döktüğü dakikalarda ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü: Jürgen Klopp Fenerbahçe için İstanbul'a geldi!

Sezon sonu Dortmund'dan ayrılacağını açıklayan Alman teknik adamın cumartesi gecesi İstanbul'a geldiği, buradan ise F.Bahçe'nin Düzce'deki Topuk Yaylası Tesisleri'ne geçtiği iddia edildi.

EŞİ ULLA VE MENAJERİ İLE GELDİ

İddiaya göre; Dortmund'un cumartesi günü TSİ 16.30'da başlayan ve Wolfsburg'a deplasmanda 2-1 yenildiği karşılaşma sonrası operasyon başladı... Jürgen Klopp, eşi Ulla ve menajeri Marc Kosicke özel bir uçakla İstanbul'a getirildi. Büyük bir gizlilik içerisinde yürütülen operasyon kapsamında, Klopp ve yanındakiler İstanbul'a iner inmez Fenerbahçe Topuk Yaylası Tesisleri'ne götürüldü.

YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜ İDDİASI

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Final Four 3.'lük maçını izlemeden Madrid'den dönmesi ve futbol takımını desteklemek için Mersin'e gitmemesi iddiaları güçlendirdi...

Yıldırım'ın yarına kadar Topuk Yaylası Tesisleri'nde kalacağı öne sürülen Klopp ile pazarlık masasına oturduğu gelen haberler arasında.

İşte Klopp'un Sabika Gökçen'de çekilen fotoğrafı:


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
peh peh peh:))) ünlüymüş ne ünü la ne yaptıki ünlü:???kaç büyük takım çalıştırdı kaç kupa aldı:)) neyse inşallah bunu feveve kakalarlarda biraz komdedi olurda güleriz:))
@seridir tam caps lık yorum olmuş ya. inan ne yazacagımı bilemedim yurdum insanı cehaletinden bir kez daha utandım aslında tam ibretlik yorum olmuş
Senin kafan az çalışıyor galiba,biraz araştır da başarılarını oku.Kıskançlık yapma.
@seridir YAZIK LA SANA..REZİL BİR YORUM NASIL BİR BEYİNDEN ÇIKMIŞ ŞAKA GİBİ..,İNTERNET İŞTE BİLENİ BİLMEYENİ CAHİLİ YAZIYOR İŞTE..
@seridir R harfi acıtmış ondan düz bir harf seçmiş arkadaş fazla acıtmasın diye ...
@seridir GLOPP ALMANYANIN EN BERBAT TEKNİK ADAMIDIR...
bjkli olarak bu ligde klopp'u görmek isterim :)
Yabanci teknik adama karsiyim arkadas getirene kadar milyonlarca euroya zor ikna ediyorsun basarisiz oluncada yine milyonlarca euro tazminatla zor gonderiyorsun yazik bu paralara
@black_jacke71 Evet çok haklısınız. Dgitürk D smart gibi yollarla ya da kahvede 50 kr.luk çyı 5 Liraya içerek toplanan paraları hiiiç gözlerini kırpmadan çuvalla veriyorlar yabancılara. Aslında şirketler gibi ithalat ihracatdengesi gibi şartlar getirmek gerek. Yabancı birisne (çalıştırıcı ya da oyuncu)3 verilecekse yerli birisine 5 verilmeli. Bu ırkçılık anlamındea değil EKONOMİK. Kaynakların içeride kalması ve ülkeye ülke insanına yatırım sağlanması anlamında. HARCANAN PARANIN SORUMLULUĞUNU (KAR ZARAR FAYDA) YÖNETİCİLERE SORMADAN Olmayacak.
@black_jacke71 Obradoviç için ne dersin
Takım
O
Av
P
Geri Dön