Klozetli Patnos yorumu başını ağrıttı

Ağrı’nın Patnos ilçesinde devlet hastanesinde teknisyen olarak çalışan Ö.V., Facebook’ta “Patnos’u klozete atıp üzerine sifonu çekesim var” diye yazdı.

Klozetli Patnos yorumu başını ağrıttı

Hastanede bu paylaşımı gören bir çalışan da kendi sayfasında genç kadının paylaşımını yayınlayarak, Patnos’a hakaret edildiğini öne sürdü.

KORUMA VERİLDİ

Yorumu nedeniyle çok sayıda ölüm tehdidi alan Ö.V., Eleşkirt Devlet Hastanesi’ne gönderildi. Tehditlerin devam etmesi üzerine savcılığa başvuran Ö.V.’ye polis koruması da verildi. Genç kadın daha sonra tayinini isteyerek haziranda bir başka şehre gitti.
ÖV., tayininin çıkmasının ardından Facebook’ta, “Ağrı hikâyesi bitti. Artık başım dahi ağrısa ‘Acıdı’ diyeceğim. Sırf oranın adını dahi telaffuz etmek istemediğimden” diye yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 73 yorum
KIZCAĞIZ HAKSIZDA DEĞİL
o zaman sen ve senin gibilerini klozete atıp sifonu çekmek hiç de haksızlık sayılmaz...
haklı olan kısmı ne ? agapimu35
Ne demek haksız değil Ağrıyı gidip gördünmü yada insanların yaşam kalitesi düşükse ve hiçbir yatırım yapılmamışsa Ağr nın suçumu ayıp ayıpp..Madem ülkenin heryerinde görev yapmayacaksın ozaman bu devletin maaşını almayacaksın iyi isteyen herkes beğenmediği zaman tayin istesin yok yaaa...
VALLLA YAŞAMAYI BİLMEYEN KÖYÜN NE DEMEK OLDUGUNU BİLMEYEN BU TÜR BEYHUDE İNSANLAR N E YAZIKKİ O ANKİ BEYİN JİMNASTİGİNE YENİK DÜŞMÜŞ GEÇMİŞ OLSUN BİR DAHA DÜŞÜNMEDEN YAZMAYACAGINI ÖGRENMİŞTİR
sende onun gibi krektersizsin işte
Bu işe başlarken din dil ırk ayrımı gözetmeksizin görevini yapacağına namusu üzerine and içen memur haksızdır söyledikleri de mevcvut kanunlar içerisinde ceza almasını gerektiriyor.
CAHİLSİNİZ LAN ADİLER.
biz kürtler bir gün olsun ülkenin kuzeyinde batısında türk kardeşlerimizin yaşadığı şehirlerde görev yaparken bir ukalalık yapmadık, söylemedik, söyletmedik. bu bayan arkadaşın yaptığına ülkenin herkesiminden ince bir sitem gelse ne olur kıyametmi kopar. tam tersi onu övüp bizi ayıranlar var. bütün dünyada nefrete ırkçılığa faşizme hayır.
türküm ve size katılıyorum
kardes sen kendini ayırıyon kız kürtlere bii dememişki patnosta yaşamak bunaltım beğenmemiş orayı hoş olmayan birsey söylemiş ama kimler neler neler söylememişmidir patnos yada yaşam sartları zor olan yerlerle alakalı bu kürtlerin alıngalıgıda yedi bitirdi. biz kardesiz bu tarz bi olayı bile kürt türke cekiyorsun . beyin bedavada sizdede öylemi:)
kardes sen kendini ayırıyon kız kürtlere bii dememişki patnosta yaşamak bunaltım beğenmemiş orayı hoş olmayan birsey söylemiş ama kimler neler neler söylememişmidir patnos yada yaşam sartları zor olan yerlerle alakalı bu kürtlerin alıngalıgıda yedi bitirdi. biz kardesiz bu tarz bi olayı bile kürt türke cekiyorsun . beyin bedavada sizdede öylemi:)
kendi aranızda söylediniz. peki nedi r pkk
Sonuna kadar haklı bu kadın kardeşim gidip orada o rezziliği görün, ukalalıklar hadsizllikler pislikler, kabadayılıklar hertürlü güvensizlik orada. İyi kurtulmuş oradan, Allah kalanlara sabır översin...( İstediğin kadar korna çal yolun ortasından çekilmez ayılar...)
Ben Alanya'nin bir koyune gitmistim. Su istedim orta yasli genc bir hanimdan. Yuzume ters ters bakti, bahce kapisini kapatti, cekti ve gitti. Ama doguda tanri misafirine oyle davranmazlar. Bilenler bilir misafir perverdir dogu halki. Tabiki misafir de misafirligini bilecek. Simdi bu genc hanim kardesimiz icin Patnos'ta eylenecek yer yok. Bar yok. O da terbiyesizce Patnos'u klozete atip ustune sifon cekesim var demis. Sen gibi bir gerizekali da kiza hak vermis. E be hayvan oglu hayvan. Sen bu hayvanliginla bu terbiyesizligi hazmedebilir misin?
Ben aslen Kırşehir'liyim. Ağrılı kardeşlerim nerede nasıl yaraladı seni bilmiyorum; ama yine de seni ...dükleyenler için tüm Ağrı'yı yakmamanı tavsiye ederim :))))))
Bu kadın nasıl bir devlet memuru ya. Bunun amirleri bu suçu nasıl görmezlikten gelir.Açıkça nefret suçu işliyor. Anayasal suçtur ayrıca. Hakkında derhal 657 ye göre soruşturma açılmalı.Ülkede bu kadar işsiz üniversite mezunu varken, bu bayan devlet memuru olmayı hak etmiyor, layık değil.Derhal görevine son verilmeli.Patnos, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde değil mi.Hani ülkenin her tarafı bizim için aynıydı. Resmen ayrımcı ve bölücü bir zihniyet. Yazıklar olsun.
Devlet memuru olmasi "insan olmadigi" anlamina mi geliyor...??? Sen ne kadar kaldin orada ne yasadin ki böyle AHKAM kesebiliyorsun...Hem dersiniz iFADE ÖZGÜRLÜGÜ Demokrasi sonrada Asalim Keselim !!!! Mantik bu mu?? EGiTIM sart vesseam...
Mynet haberin yok sanım MARMARAY DENEMESİ YAPILDI sen uyuyon işinemi gelmiyoo kime hizmet ediyosunuz siz ?????????????
NE ALAKA LA?!!
SANA NE MARMARAY DAN KONUYLA İLGİSİ NE REKLAM YAPMAK İSTİYORSAN 24 SAAT TELEVİZYON AÇMAYA PİŞMANIZ YETER ARTIK.
birisi kıral çıplak demiş nolmuş yani
kadın rahat durmuyo. akıllanmamış illa iğneleyecek. şimdi de gittiği yerden iğneleme yapıyor. kızım şu sosyal paylaşım hesabını kapatta ağrın mı var acın mı var neyin varsa kendine sakla. uyuzmusun illa bulunmak mı istiyorsun. yoksa kafana odun kıçına tekme yemek hoşuna gidiyorsa onu söyle.
bu kadın müsveddesi haddini bilmez sırf ordan ayrılmak için bunları yazmış sanal alemde ama sen dua etki Patnoslular seni rahat bırakmışlar... senin kafanı sokarlar bir yereeee... kılozetten daha beter...
HER NE OLURSA OLSUN O KELİMEYİ DEMEYE HAKKI YOK .
kız haklı ne olmuşki patnosdan nefret etmiş. İnsan bazen biryeride insanlarınıda sevmeyip nefret edebiliyor. Kendi özel sayfasında arkadaşlaarıyla paylaşmış çok normal birşey bu
bende agrı a memurum. kadın doğru soylemışş .. #direnbayan
memnun değilsen istifanı bas evladım. kafana silah mı dayayıp çalıştırıyorlar. Oranın ekmeğini yiyrosan. ekmek yediğin kaba pisleme.
sen türkiyenin neresinde yaşıyosun kadın hiç bir şehrimize hakaret etmeye hakkın yok devlet sana koruma verene kadar senin cezanıda kesmesi lazım bu işler çocuk oyuncağı değil sendende zaten bu ülkeye hayır gelmez adi gün gelir bi patnosluda senin cezanı keser
sonra da bayrağımızın dalgalandığı her yerde görev yaparım diyorsunuz...he canımj he...
Ulan şehide kelle diyen adamların köpekleri yorumlarınıza dikkat edin ceza kesmek nasıl olurmuş sonra anlamayın beyinsiz herifler. Ülkede ne haysiyet kaldı ne şeref sattınız böldünüz bitiremediniz o küçük beyinlerinizle bu olaydan sonra ah ülkem güzel ülkem mi oldu haysiyetsiz karaktersizler...
Başbakan Tayyip Erdoğan Marmaray projesinin ilk açılışına katıldı.
s.yın mynet yorumları seçerek yayınlama sen bir devlet memuru isen işini s.s. yapmak zorundasın ulan hangi biriniz PATNOS ve PATNOS gibi yerlerde görevinizi layıkıyla yerine getirdiniz? bırakın görevinizi yerine getirmeyi de görevi kötüye bile kullanıyorsunuz. DEVLET'imizin yasal işlem başlatması gerekirken kalkıp size koruma veriyor. DEVLET YAPMASI GEREKENİ YAPMIYOR MAĞDUR OLAN VATANDAŞ HAKLI OLARAK KABA KUVVET GÖSTERDİĞİNDE İSE ''AL İŞTE DOĞUDA HİZMET YAPANIN SONU BU'' deniliyor. ee olması gerekende bu. Devlet sana babalık etmiş nasıl olsa bize babalık etme gereği duymuyor.
haklı olarak kaba kuvvet mi? nasıl oluyor o acaba "haklı olarak" gitmez tabi kimse isteyerek. oralı olup imkanı olanlar bile gitmiyor oralara? neden acaba. haklı olarak kaba kuvvete maruz kalacağından korktuğundan olabilir mi?
iyi demiş ağzına sağlık
sizin gibi beyni küflenmiş zihniyetlerin ayrımcılığı işte bu kadar olur
zamanında ben de bir dönem patnosta çalıştım ha orada kimseye hakaret etmedim ama oradan nefret ettim desem yeridir .insan profili ve sosyal yaşantısı açısından batıya alışmış biri için hiç uygun değil
oralarda çalış desen kimsenin gidesi gelmez,iş lafa gelince edebiyat parçalayanlarla dolu ortalık...
evet sen agrıda yasayamazsın.cunku agrı ınsanı temızdır,namusludur...
Beğenmediğin bir yer olabilir kardeşim, tayinini istersin olur biter. Fakat hakaret etme.!!
Hani konuşan Türkiye istiyorduk gerçekler yansıtıldımı kıyamet kopuyor.
zaten zerre kadar akıl olsa böyle bir yazı yazmaz. ama şuda olabilir. belki de çok akıllı. ağrının Patnos ilçesinden ayrılmak isteyipte ayrılamıyorsa ne yapmak lazım. sıra dışı bir iş yapmak lazım. belkide böylece amacına ulaştı. onuda bilmem.
Ne kadar şımarık bir tipmiş!!!..Madem atandığın yeri beğenmedin bas istifanı çek git eminim senin gibiler mesleğinide severek yapmıyordur o da ayrı bir sorun!..Zaten senin gibilerle do- lu Sağlık çalışanların yüzde 90'ı nerede egoist bencil ukela tavırlı hoşgörüden uzak aldığı parayı beğenmediği gibi günü masabaşında oturarak geçirmesine rağmen şikayet eden tipler hatta elişi örgü işini hastanede yapan hemşireler vs..bunları devletin ayıklaması lazım böle işine bilmem neresiyle bakanları direkt atacaksın meslekten kurban edeceksin o görev lere gelmek isteyip gelemeyen milyonlarca KPSS mağduru
Doğru söze ne hacet
ne yani şimdi ben de 5 yıldır tayin istediğim halde gidemediğim için kalkıp bulunduğum yere ve insanına hakaret mi edeyim. ne ala... Onca insan tayin beklesin sen işin kolayını bul ve kaç. Hem sonra utanmadın mı ekmeğini yediğin o halka ve kente hakaret etmeye. Ağrıda görev yapmak sıkıyorsa istifa eder gider el bebek gül bebek ananın babanın yanında oturursun. Orada her koşulda çalışacak daha çok insan var. Kaldı ki ağrı insanı da gayet dürüst ve edendi insanlardır. Varsa bi yamukluk sen de var kızım...
Be güzel kızım be arkadaşım ,be kardeşim...bu yamyamlar kızlarını analarını namus temizliyorum ayağına öldürüyorlar sen neden böyle laf edersin onlara hele ki başta bir hükümet var atom bombası atsalar gık çıkarmıyor ceza vermiyor onun sayesinde yüreklendiler..haykırışını anlıyorum hepimizin içinden senin gibi haykırmak geliyor ama..napalım başbakanımız sayesinde ülkemizde yabancı olduk be kızım
Basim acidi desen ne olacak sen yaptigin ayiptan dolayi ozur diliyecek erdemin bulunmuyurki?Kimsenin illa bir yeri sevme mecburiyeti yok ama o yere saygi gostermek durumundasin..
terbiyesizlikten başka bişey değil koruma vereçeklerine seni işten alsalardı...
kadın haklı vahşi insanlar arasında kalmış demekki canına tak etmiş
işte faşizmin doruk noktası ötekileştirme ondan sonra biz kardeşiz doğu halkı bize neden böyle davranıyor hikayeleri
Patnoslu; Dışardan geleni halk kollasın, yardımcı olsun, kendi evladı gibi görsün evini kapısını açsın sahip çıksın. görmediği insanlığı gelip burda görsün sonrada kalkıp soyal medyada öyle bir ifade kullansın Bu da BENİM OKUMUŞ ENNN CAHİLİM.
bi dogulu olarak yazıyorum bu kadın yerden göge kadar haklı .
SEN DOĞULU DEĞİLSİN LAN ADİ. YALAN SÖYLEME.
insanlarına da hakaret edilmiş olunuyor bir yerde. Demek ki neymiş efendim her düşünülen sosyal paylaşıma yazılmaz.
MYNET TEKİ SORUMLU ARAKADAŞ İŞİNE GELDİĞİNİ YAYIMLIYORSUN. Görevli memur tamamen haksızdır bu göreve başlarken din dil ırk ayrımı gözetmeksizin namusu ve şerefi üzerine ant içen memur haksız olduğu gibi söyledikleri mevcut kanunlar içerisinde ceza almasını gerektiriyor.Bu yazdıklarım işin yasal ve memur için de namus ve şeref hassasiyetidi,r. Gelelim işin empati boyutuna agapimu nun yorumunu beğenenlere aynı söylem sizin doğduğunuz yaşadığınız yere ailenize söylense idi aşağıdaki yorumu beğenecekmiydsiniz.
ne o Ağrıda tipine bakan olmadı değil mi KAŞAR!!! ucuz karılara benziyor... sen orada insanlara kaba davranma hakkın var sanarsan ağzına sıçarlar. terbiyesiz... düşünün bunun gibi adiler vatandaşa güya hizmet sunuyor... hizmet dediğinde itip kakmak azarlamak!!! sonra diyorlarki vay efendim doktor dövdüler... hakettiği halde sineye çekiyor Kürt halkı... ha bu arada pis ağzına AĞRI ismini almaki temiz kalsın!!
ÜNİVERSİTEYİ BİTİRMİŞ AMA NERDE NE ZAMAN DAVRANACAĞINI ÖĞRENEMEMİŞ TEKNİSYEN HANIM. TEKNİSYEN OLDUN DİYE ORADAKİ HALKI ORADAKİ DEĞERLERİ AŞAĞILAMA KÜÇÜMSEME HAKARET ETME HAKKINA SAHİP DEĞİLSİN. BENCE DE AĞRI NIN ADINI ANMA. SENİN GİBİ CÜHELA TAKIMININ AĞZINA YAKIŞMIYOR ZATEN.
kesınlıkle katılıyorum oradakı yabanıler kendılerını duzeltmedıgı surece kız haklı
patnos dönsün de bi kendisine baksın. kolay mı dışardan gelen insanlar için orada yaşaması. anadoluda bir çok küçük yerleşim yeri var ki oralarda yaşamak imkansız. dışardan gelen bir yabancıysanız ne gidip iki çift sohbet edecek bir arkadaş bulabiliyorsunuz ne de çıkıp yemek yiyecek kafanızı dagıtacak biraz zaman geçirecek bir mekan. bayanlar için daha zor. muhtemelen böyle yerlerin çoğu yobazlıktan kırıldıgı ıcın dısarı cıkan bayana aç kurtlar gibi bakılıyor. ben olsam üstüne s.çardım bi de suyu çekmeden önce ...
SENİN ÜSTÜNE SIÇARAR MERAK ET ME.
YAZIKLAR OLSUN PATNOSLULARA BU KIZI MEMLEKETİNE DOĞRU DOMALTIP SONRA GÖNDERECEKLERDİ
Diğer Haberler