HABER

Koç ve geyiğin önlenemeyen sevgisi

Çin'deki bir hayvanat bahçesinde biraz fazla yakınlaştıktan sonra, zorla birbirlerinden ayrılan bir koç ve bir geyik yeniden birleşti.

Çin'deki bir hayvanat bahçesinde biraz fazla yakınlaştıktan sonra, zorla birbirlerinden ayrılan bir koç ve bir geyik yeniden birleşti.

Zorla farklı kafeslere konulmalarından sonra, Çangmao adlı koç sinirli davranışlar gösterdi, Çunzi adlı geyikse Çangmao'ya yakın olabilmek için kafesinden kafasını uzatmaya başladı.

İki saat sonra, yetkililer merhamet gösterdi ve hayvanlar bir ömür boyu başbaşa yaşayabilmeleri için aynı kafese konuldu.

Hayvanat bahçesi çalışanı Li Li "Koç ve geyik geçen yıldan bu yana birbirine aşık" dedi.

Çiftin bu pek görülmedik ilişkisi, bir yerel televizyon kanalında haber olduktan sonra meşhur oldu.

Hayvanat bahçesi, internet sitesine Çangmao ve Çunzi'nin fotoğraflarını koyup, kullanıcılara beraber yaşamalarına izin verilip verilmemesi gerektiğini sordu.

Binlerce kişi yorum yaptı. Yorumlardan birinde, "İlk öğrendiğimde şaka sandım. Ama fotoğraflarını görünce gözlerindeki aşk kalbime dokundu" denildi.

Bir diğer hayvanat bahçesi çalışanı Liu Gençeng de Çunzi'nin diğer geyiklerden ilgi görmemesi nedeniyle Çangmao'ya yönelmediğini söylüyor.

Liu, "Çunzi altı geyik arasındaki en güzeli. Diğerleri peşindeydi. Ama o en çok Çangmao'yla oynamayı seviyor" dedi.

Ancak, Çangmao'nun tek eşi geyik Çunzi değil.

Çangmao, hayvanat bahçesindeki tek koyundan da çocuk sahibi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön