HABER

Kocaeli'nde genç kızın öldürülmesi

Kocaeli'nde genç kızın öldürülmesi

KOCAELİ (İHA) - Kocaeli'nde Neslihan İke'nin kafasına tek kurşun sıkılarak öldürülmesi olayına ilişkin soruşturma sürerken, genç kızın 1 ay önce katıldığı bir partide karıştığı kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Daha önce özel bir televizyon kanalında yayınlanan bir yarışmaya katılan İke'nin Arslanbey Beldesi'ndeki evinin duvarından bulanan yazı ve silah resimlerinin cinayet hakkında ipuçları verdiği öne sürüldü.

Kocaeli'nde bir cinayete kurban giden Neslihan İke'nin katil zanlısının yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor. İke'nin, Kocaeli Fuarı'nda düzenlenen bir partide, masaları dağıttığı, bir başka bayanla kavga ettiği şeklindeki görüntüleri ele geçirilirken, kavgayı ayıran S.Ş adlı şahsın katil zanlısı olabileceği iddia edildi. Neslihan İke'nin Arslanbey Beldesi'ndeki evinin duvarından bulanan yazı ve resimlerin de cinayet hakkında ipuçları verdiği kaydedildi. S.Ş'nin duvarlara sürekli aşkını yazdığı, ancak İke'nin bu aşka karşılık vermediği duvar yazılarında ortaya çıktı.

Genç kız ve cinayet zanlısı olarak aranan şahıs, evin duvarlarına ellerini koyup kalemle çizdikten sonra içlerine adlarını yazdıkları, S.Ş'nin evin duvarlarına silah ve silahtan çıkan kurşunları çizip altına, "Vicdan biterse insanlık ölür, yaşamak sensizlikse öldürün beni, hayatımda 3 kişi için ölürüm" sözler yazdığı, ayrıca odanın her yerine kalp resimleri çizildiği belirlendi.

Genç kızın ise kalp resimlerinin içine, "Yalan, sevmedim ki. Bir daha tövbe. Beni geceler boyu göz kapakların düşerek, gün boyu belki gelir diye, umutla bekledin mi? Söyle bekledin mi? Sen bilir misin yalnızlığın çaresizliğe dönüştüğü anı, mantığın duygularına yenildiği zamanı kapılışın habercisidir" şeklinde yazılar yazdı. Şiirin altına da elini çizdiği kaydedildi.

Genç kızın ailesi, S.Ş'nin Neslihan'ı çok sevdiğini, kızlarının ise karşılık vermediğini, daha önce aralarında geçen bir kavgada darp edildiğini iddia etti. Olay sonrası kayıplara karışan 3 kişinin, cinayetle ilgili arandığı belirtildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön