HABER

Komedi filmi gibi intihar girişimi

ANTALYA (İHA)- Antalya'nın işlek bölgelerinden Çallı Kavşağı'nda bulunan ve 112 ekiplerinin olumsuz bir durum olmadığı gerekçesiyle hastaneye götürmediği şahsın üzerinde intihar notu çıktı.

Şahsın intihar girişiminde bulunduğunü düşünen polis ekipleri ekip otosu ile şahsı hastaneye kaldırdı.

Antalya'nın en işlek bölgelerinden Çallı Kavşağı'nda gece geç saatlerde devriye görevi yapan polis ekibi kaldırımda baygın halde yatan kimliği belirsiz bir şahsı fark etti. Polis yerde hareketsiz biçimde yatan vatandaşı sarhoş olduğu düşünerek uzun süre uyandırmaya çalıştı.

Polis ekipleri tüm çabalarına rağmen şahısı uyandıramayınca olay yerine 112 ambulans ekiplerini çağırdı. Olay yerine gelen ambulans ekipleri şahsın sağlık kontrolünü yaptıktan sonra olumsuz bir durum olmadığı gerekçesiyle olay yerinden ayrıldı.

Ambulansın olay yerinden ayrılmasının ardından polis ekipleri şahsın cebinde intihar notu bulunca ekip aracına bindirerek Atatürk Devlet Hastanesine götürdü. Hastanede yapılan tedavinin sonucunda şahsın sarhoş olmadığı ve intihar girişiminde bulunduğu anlaşıldı.

Üzerinde nüfus cüzdanı bulunmayan vatandaşın cebinde "Oğlumuzun yanına senden önce gideceğim. Böyle olmasını istemezdim" yazılı not çıktıği öğrenildi. Nasıl intihar ettiği açıklanmayan şahıs Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedaviye alındığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön