Komiser yardımcısı kazara vurdu! 17 yaşındaki gençten acı haber

Samsun’da polis uygulamasında görevli bir komiser yardımcısı, aracıyla kaçan 17 yaşındaki Yaşar Alperen Savaş’ı yakaladı. Komiser yardımcısının silahı kazara ateş aldı ve Yaşar Alperen Savaş kazara başından vurularak ağır yaralandı. Savaş, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün gece hayatını kaybetti.

Komiser yardımcısı kazara vurdu! 17 yaşındaki gençten acı haber

Olay, Samsun’un Atakum ilçesinde 23 Aralık akşamı meydana geldi. İddiaya göre, 17 yaşındaki otomobil sürücüsü Yaşar Alperen Savaş, polis uygulamasından aracıyla kaçtı. Bu sırada polisler kaçan aracın peşine düştü. Polis uygulamasında görevli bir komiser yardımcısı, aracıyla kaçan Yaşar Alperen Savaş’ı yakaladı. Komiser yardımcısının silahı kazara ateş aldı ve Yaşar Alperen Savaş kazara başından vurularak ağır yaralandı.

KURTARILAMADI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan Savaş, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak dün gece hayatını kaybetti. Savaş’ın ehliyeti olmadığı için polis uygulamasından kaçtığı ileri sürüldü.

KOMİSER YARDIMCISI ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI

Olaydan sonra gözaltına alınan komiser yardımcısının sevk edildiği nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı, idari soruşturma başlatıldığı ve açığa alındığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 37 yorum
ooohhhhh ellerine sağlık polis kardeşim dilerim ceza almazsın. o ölen p.... ve ana babasının da ölmesini isterim. böyleleri öldürülmezlerseler daha çok suç işliyorlar. isterimki hırsızlar soysuzlar kanun ve kurallara uymayanlar hemen öldürülmeliler.
17 yaşında otomobille kaçan birinin ehliyetsiz olması muhtemel inan bu çocuk senin çocuğun olsa böyle sevinmezdin düşün ki 17 yaşında ki biri ehliyeti olmadı diye ölüyor
Polis teşkilatına verilen bağzı silahlar sıkıntılı , polis kendini bile vuruyor.
@seban123 fetönün işi olabilir .. devlet büyükleri değerlendirmeli
önüne geleni polis yaparsan olacağı bu kazara mevzusuda ne kadar inandırıcı bilemiyorum. Allah (c.c) herşeyi biliyor ve görüyor hesap günü herkes kendi hesabını verecek nede olsa
allah rahmet etsin ailesine sabır versin ateş düştüğü yeri yakıyor çok acı gencecik. ama neden kaçarsın be kardeşim, ehliyetin vs yoksa tırafiğe niye çıkıyosun,o polisede yazık vicdan azabını taşıması kolay diğil ellerinde bir can gitti .
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler