MAGAZİN

Konsere gitti klp krizi geçirdi!

Hatay Emniyet Müdürlüğü'nce düzenlenen Polis Haftası etkinliklerinde konser veren türkücü Latif Doğan, kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Doğan'a stent takıldı.

Konsere gitti klp krizi geçirdi!

Dün akşam Antakya Spor Salonu'nda düzenlenen konsere katılan Latif Doğan, polisler ve ailelerini coşturdu. Ardından otele çekilen Doğan, burada fenalaşınca Antakya Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Kalp krizi geçirdiği anlaşılan Doğan, Özel Defne Hastanesi'ne sevk edildi. Burada anjiyo olan Doğan'ın tıkalı olan damarı açılarak, stent takıldı.

Kardiyoloji Uzmanı Dr. Mehmet Faruk Aksoy, hastaneye gelen Latif Doğan'ın yapılan muayenesinde kalp krizi geçirdiğini belirlediklerini söyledi. Doğan'ı mutlaka anjiyo olması konusunda ikna ettiklerini belirten Aksoy, "Latif Doğan, daha önce de zaman zaman kalp sorunu yaşamış. Polis Teşkilatı'nın gecesinde kendini çok yormuş. Yaptığımız anjiyo sonucunda damarının birinin yüzde 98 tıkalı olduğunu belirledik. Oraya stent taktık. Operasyon başarılı geçti. 2- 3 gün dinlenmesi ve bizlerin kontrolünde olması gerekiyor. Şu anda sağlık durumu iyi" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler