Köpek balığının midesine elini soktu!

Zenato'nun Boğazına olta iğnesi takılan bir köpek balığını kurtarmak için hayvanın ağzına elini soktuğu görüntüler tüm dünyada izlenme rekorları kırıyor.

Çalışmalarıyla dünya çapında ün elde eden dalgıç Cristina Zenato'nun boğazına olta iğnesi takılan bir köpek balığını kurtarmak için hayvanın ağzına elini soktuğu görüntüler tüm dünyada izlenme ve paylaşım rekorları kırıyor. "Köpek balıklarına fısıldayan kadın" olarak tanınan Zenato'nun gözünü bile kırpmadan elini uzatırken, köpek balığı en ufak bir tepki vermiyor, ısırmak için en ufak bir hamlede bulunmuyor.

Zenato'nun bu kadar rahat hareket edebilmesinin nedeni köpek balığına hipnoz gibi bir metot uygulamış olması. Hayvanın burun ve ağız çevresinde jöle benzeri bir maddeyle dolu gözenekleri okşayan Zenato köpek balığını transa sokuyor. Gerçi aslına bakılırsa köpek balığı saldırsa bile Zenato tedbirli çünkü üzerinde dalgıç giysisinin yanı sıra zincirden yapılmış bir zırh var.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
inanılır gibi değil,taa okyanusun dibinde köpek balığının ağzındaki oltayı görüyorlar,suriyede mısırda çocuklara saplanan mermileri,bombaları görmüyorlar..
Bravo valla bu haberi bile mısıra suriyeye bağlayabildin.. :)
sen görüyorsunda ne oluyor , hadi taksimde kendini yak , suriyeyi protesto et, cesaretin varsa. bütün dünya görsün seni.
basit şowlar bunlar zırhlı kıyafetlerle ufak köpekbalıklarıyla oynuyorlar bu cinslerin dişleri öyle büyük şeyleri parçalamaya uygun değil sanal kandırmaca.
hamsi görsen altına edersin.
bu kadar bildiğine göre köpek balıkları konusunda uzmansın galiba.ya da fazla ukala bir tip sin.bunlar basit show ise daha zorlarını sen yap.güzel yurdumun ukala ferdi.
gitsin buyuk beyaz köpk balığının ağızna oksunda görsün
onuda sen yap, bir kadın kadar olamıyormusun.
Bu yorumcuların tümüyle baş edilmez d herşeye bahane çoğu da erkek zaten d
komedi
Diğer Haberler