Korkunç görüntüler! 7 kilometre yükseldi

Endonezya’nın Sumatra Adasındaki Sinabung Yanardağının kraterinden 7 kilometre yükseklikte kalın bir kül dumanı yükseldi.

Endonezya’nın Sumatra Adasındaki Sinabung Yanardağı hareketlenmeye başladı. Yanardağdan yükselen 7 kilometre yüksekliğindeki kül bulutu gökyüzünü kapladı.

Korkunç görüntüler! 7 kilometre yükseldi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
YAPMAK İLE YARATMAK ARASINDAKİ FARKLARI GENİŞ ÇAPLI HER YÖNÜ İLE DÜŞÜNMEK DÜŞÜNMEK ANLAMAYA ÇALIŞMAK.NİYE BU DÜNYA VAR,NEDEN KÖTÜLÜK İYİLİK VAR,NEDEN İYİLER KÖTÜLER,HARAMA HELALE DİKKAT EDENLER VAR,NEDEN HERHALTI YİYİP ORTADA İNSANIM DİYE GEZENLER VAR?DÜŞÜN BAKALIM HERŞEYİ.DEĞİŞİK DEĞİŞİK DAĞLAR OVALAR HEPSİNİN ÖZELLİĞİ GÖRÜNTÜSÜ ÇEŞİT ÇEŞİT.NİCE HİKMETLER VAR ANLAYANA.BUNLARI DÜŞÜNMEK HAKİKATİ ANLAYIP AHİRETİN OLDUĞUNU, GÖRDÜĞÜMÜZDEN ÖTESİNİ BU KAİNATI YARATANIN YARATABİLECEĞİNİ VE SÖZÜNÜN DOĞRU OLDUĞUNA İNANARAK YAŞAMAK ASLA TEKNOLOJİYE İLME BİLİME ENGEL DEĞİL.EVRENİ DÜŞÜN İNCELE ÇÖZ...
DOĞA OLAYI NOKTA.HEPSİ BU MU SİZCE? O ZAMAN BIRAKIN DAĞI DENİZLERİ OVASI YER ALTI ÜSTÜ ENVAİ ÇEŞİT CANLISINI ZERRE OLAN DÜNYADANDA ÇIK KAİNATI DÜŞÜN? BUNLARIN Alayı doğa olayı dedik bitti öylemi?bilimsel olarak oluş mekanizmasını açıkladık çözdük yaratanı inkar ettik.peki yoktan var et bakalım sineğin kanadını?dumanı yarat bırak volkanları dağları kainatı.MADEM BİR YARATAN VAR ODA ALLAH DİYORSAN O ALLAH YALANMI KONUŞUYORDA KURAN I KERİM E PEYGAMBERLERE İMAN ETMİYOR ANLAMAYA İDRAK ETMEYE ÇALIŞMIYORSUN.SİYASET İDEOLOJİ MÜSLÜMAN GÖZÜKENLERİN YAPTIKLARI ETTİKLERİ ALDANMA ANLAMAYA ÇALIŞALIM ???
peki o zaman sende yaratıcını yaratanı inkar etme. yada yaratıcının neden yaratılmadığını akla ve vicdana uygun şekilde açıkla. neden zerre i miskal olan dünya üzerinde yasayan insan malukatının diğer tüm evrenin merkezi olduğu açıkla. daha açık bir ifade ile evrenden haberi olmayan bizlere neden kutsallık atfedildiğini açıkla. şayet yaratıcının suretinden yaratilmissak ve meleklerden dahi daha yüce bir statüde isek o zaman yaratıcı da çamurdan mı yaratıldı.. Buna bir cevap ver. ilk yaratılanlar arasındaki ensest ilişkiyi analiz et ve açıkla bize. tüm bunlardan sonra bir doğa olayı ile ilgili
@kulgarip99 ne kadar Allah düşmanısın Rabbim inşallah seni helak eder...
@ibrahimceliker sordugun bütün sorular kuranda mevcut neden okumuyorsun ? sorguluyorsan ac oku bilgilen madm
bizde depremin etkisi hissedilir mi pek korkuyoruz gerçi bende deprem etkisi yaratıp şaşa bıraktı ama ::)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler